عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران: گزینه اول حزب برای انتخابات ریاست جمهوری محسن هاشمی است / جهانگیری تاکنون بطور جدی از ورود به عرصه انتخابات بعنوان کاندیدا صحبت نکرده / ظریف از کاندیداهای احتمالی حزب است
14 فوریه 2021
ساعت انتشار مطلب : 11:19 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


محمدعلی نمازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران شورای سازندگی با بیان این که گزینه اول این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری محسن هاشمی است گفت: حزب به تصمیمات نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان پایبند خواهد بود.

ایسنا: یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران شورای سازندگی با بیان این که گزینه اول این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری محسن هاشمی است گفت: حزب به تصمیمات نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان پایبند خواهد بود.

علی محمد نمازی، درباره ی آخرین فعالیتهای انتخاباتی حزب کارگزاران اظهار کرد: حزب به صورت جدی در زمینه انتخابات فعال است اما حزب منتظر است تا تغییرات قانون انتخابات ریاست جمهوری نهایی شود. زیرا با اصلاح این قانون شرایط کاندیداتوری خیلی تغییر خواهد کرد و هیچ حزبی نمی تواند قبل از نهایی شدن این قانون و مشخص شدن شرایط کاندیداها ، گزینه معرفی کند.شورای نگهبان هم ایراداتی به این قانون گرفته و مشخص نیست این قانون به این انتخابات می رسد یا خیر؟

وی در ادامه افزود: با این حال گزینه اول حزب کارگزاران برای انتخابات ریاست جمهوری محسن هاشمی است و حزب پایبند به خروجی نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان بوده و از ائتلاف تبعیت می کند. البته محمد جواد ظریف هم از کاندیداهای احتمالی حزب می باشد.

این فعال سیاسی درباره نظر محسن هاشمی که «هنوز برای حضور در انتخابات قانع نشده وشاید هم اصلا به انتخابات ورود نکنم» تصریح کرد: محسن هاشمی رییس شورای مرکزی است و در تصمیمات کمیته سیاسی بسیار موثرند و قطعا از تصمیم حزب پیروی خواهند نمود.

نمازی درباره حمایت از اسحاق جهانگیری نیز گفت: جهانگیری تا کنون بطور جدی از ورود به عرصه انتخابات بعنوان کاندیدا صحبت نکرده است. اما اگر تصمیم به حضور در انتخابات گرفت،موضوع در حزب کارگزاران مورد بررسی قرار می گیرد چون جهانگیری عضو حزب کارگزاران است . البته این مطالبی که بیان کردم نظر شخصی من است و مواضع رسمی حزب توسط سخنگو اعلام شده و می شود.

وی درباره ی فعالیت حزب کارگزاران درزمینه انتخابات شوراها گفت:من از این موضوع بی اطلاع هستم.امکان دارد که نحوه فعالیت به بعد از تایید صلاحیت ها موکول شود یعنی حزب بررسی کند که آیا کاندیدایی برای حمایت باقی می ماند یا خیر؟ البته اختیار در این زمینه به دفاتر استان ها و شهرستانهای حزب داده می شود.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4972 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 9668
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات