رحمانی فضلی: احزاب و گروه های سیاسی فعال شوند نگرانی وزیر کشور از فضای سرد انتخابات
25 ژانویه 2021
ساعت انتشار مطلب : 15:44 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


رحمانی فضلی تاکید کرد: «برای داشتن یک دولت با اقتدار، کارآمدتر و با پشتوانه حمایت بیشتر از مردم لازم است انتخاباتی باشکوه داشته باشیم.»

فرارو- وزیر کشور از فضای سرد و ساکت انتخابات ریاست جمهوری در محافل سیاسی انتقاد کرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه پس از نشست با استانداران سراسر کشور گفت: «هنوز فضای سیاسی و اجتماعی جامعه و افکار عمومی نسبت به انتخابات حساسیت و بازتاب و انعکاس خاصی را نشان نداده است. وقتی این دوره از انتخابات را با ۴ سال گذشته مقایسه می‌کنیم برای ما کمی نگران کننده است.»

زبان ترکیت در چه سطحیه؟
زبان ترکیت در چه سطحیه؟

وزیر کشور با بیان اینکه در دور قبلی انتخابات افرادی که اعلام آمادگی کرده بودند دو برابر آمار و ارقامی است که الان داریم، خاطرنشان کرد: “این فضای سرد و ساکت در حوزه اجتماعی و سیاسی اقتضا می‌کند که فعالیت و کار بیشتری از منظر گروه‌های سیاسی و احزاب انجام شود تا بتوانیم مقدمات آن را فراهم کنیم و به استقبال یک انتخابات باشکوه برویم.”

رحمانی فضلی تاکید کرد: «برای داشتن یک دولت با اقتدار، کارآمدتر و با پشتوانه حمایت بیشتر از مردم لازم است انتخاباتی باشکوه داشته باشیم.»

سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ششمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد.

در این انتخابات، هشتمین رئیس‌جمهور ایران با آرا انتخاب خواهد شد. طبق قانون اساسی ایران، حسن روحانی با توجه به دو دورهٔ ریاست‌جمهوری پیاپی، در این انتخابات حق نامزد شدن ندارد.

با توجه به وضعیت سیاسی،اجتماعی و اقتصادی کشور برخی ناظرانپیش بینی می کنند مشارکت در این انتخابات مانند انتخابات مجلس یازدهم کاهش یابد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4846 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 9364
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات