رهبر معظم انقلاب: [برای اینکه] جوان‌ها مدیریت‌ها را بر عهده بگیرند راهش این است که دولت به وسیله یک جوان تشکیل بشود / اینکه من گفتم جوان حزب اللهی، به خاطر این است؛ یک جوان در سنین متناسب، نمی‌گویم حالا جوان ۲۵ ساله رئییس جمهور بشود
25 دسامبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 21:32 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

مقام معظم رهبری در پاسخ به انتقاد یک جوان نسبت به عدم جوانگرایی در انتصاب‌ها اظهار داشتند: {برای اینکه} جوان ها این مدیریت ها را به عهده بگیرند راهش این است که دولت به وسیله یک جوان تشکیل بشود.

مقام معظم رهبری در پاسخ به انتقاد یک جوان نسبت به عدم جوانگرایی در انتصاب‌ها اظهار داشتند: {برای اینکه} جوان ها این مدیریت ها را به عهده بگیرند راهش این است که دولت به وسیله یک جوان تشکیل بشود.

به گزارش انتخاب، در مستند «غیر رسمی» که روایتی از جلسات پنج شنبه های مقام معظم رهبری است، حضرت آیت الله خامنه ای در بخشی از این مستند، در واکنش به انتقاد یک جوان نسبت به عدم رعایت جوانگرایی، بیان داشتند: برای اینکه جوان های مورد نظر شما مسئولیت های مدیریتی قابل توجه را، حالا نمی گویم حتما وزارت، چون مدیران رده های میانی زیادی هستند که می توانند فعال باشند، {برای اینکه} جوان ها این مدیریت ها را به عهده بگیرند راهش این است که دولت به وسیله یک جوان تشکیل بشود.

ایشان افزودند: اینکه من گفتم جوان حزب اللهی، این به خاطر این است. یعنی بالاخره وقتی که مثلا فرض کنید یک جوانی در همان سنین متناسب، نمی گویم حالا جوان ۲۵ ساله رئییس جمهور بشود من باب مثال و واقعا آدم متعهدی باشد این طبعا افرادی را که انتخاب می کند از بین جوان ها خواهد بود. کلید کار این است و الا با توصیه و با این ها خیلی صورت نمی گیرد، مشکل است. حالا مقایسه با اول انقلاب هم یک قدری مقایسه ناقصی است، یعنی اول انقلاب آدم هایی که بتوانند کارها را به عهده بگیرند و تجربه داشته باشند واقعا نبودند، الآن هستند. پیرمرد هم نیست اما جوان سی و چند ساله و چهل ساله هم نیست. این را وقتی داریم نمی شود، یعنی مصلحت نیست، درست نیست که ما این آدم را در راس کار نگذاریم و از امکان کارش و از تجربه اش و از توانایی اش استفاده نکنیم.

مقام معظم رهبری افزود: ان شاء الله که برویم به سمت اینکه جوان ها را در راس کارها قرار بدهیم. دلمان می خواهد این بشود.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4418 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 8938
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات