مصاحبه فوتبالی علی مطهری با خبرآنلاین
17 ژانویه 2016
ساعت انتشار مطلب : 20:51 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

مطهری به عنوان یک نماینده مجلس، بازیکنان تاثیرگذار تیم ملی را می‌شناسد و از آن‌ها اسم می‌برد. برخلاف بسیاری از سیاستمداران که سررشته زیادی از ورزش ندارند، مطهری به خوبی مجتبی جباری، محرم نویدکیا، امید ابراهیمی و مهدی طارمی را می‌شناسد. او می‌گوید تمام بازی‌های بارسلونا را نگاه می‌کند و در میان بازیکنان فوتبال، مسی و نیمار را دوست دارد.

شما بدون شک برنامه نود هم نگاه می کنید.دو هفته قبل قرار بود مصاحبه ضبط شده ای با جواد ظریف روی آنتن برود که این اتفاق بنا به دلایلی نیفتاد.نظر شما در این باره چیست؟

به نظر من پخش نکردن مصاحبه آقای فردوسی پور با آقای ظریف کار درستی نبود. فردوسی پور به مناسبت شب یلدا حرکت جالب و مبتکرانه ای تدارک دیده بود. او با آقای ظریف که محبوب مردم است مصاحبه کرد ولی متاسفانه برخی برداشت‌ سیاسی کردند و این مصاحبه را انتخاباتی دانستند و گفتند در رأی مردم تاثیر خواهد گذاشت. به نظر من این حرف توأم با بدبینی بود و جلوگیری از پخش آن بسیار ناپسند بود. دقیقا قبل از این برنامه، آقای حداد عادل که کاندیدای مجلس است در همان شبکه ۳ حضور پیدا کرده بود که البته حضور ایشان در شب یلدا کار پسندیده ای بود. ولی سخن در این است که نباید منطق دوگانه و یک بام و دو هوا داشت. اگر بناست به مصاحبه آقای ظریف ایراد گرفته شود، به مصاحبه آقای حداد هم باید ایراد می‌گرفتند. این کارها زشت است و من از این تعجب می کنم که چرا آقای سرافراز زیر بار چنین حرفهایی رفت؟

شما نشان داده اید که همیشه به فوتبال علاقه‌مند بوده اید، بازیکن مورد علاقه شما کیست؟

بازیکن مورد علاقه من مسی و نیمار هستند. به نظرم آنها بهترین بازیکنان دنیا هستند.

پس بارسلونایی هستید؟

بله؛همه بازی های بارسا را نگاه می کنم. معمولا پسرم زمان بازی را یادآوری می‌کند.

از تیم های داخلی طرفدار کدام بازیکن هستید؟

بازیکنان تکنیکی را می پسندم نظیر علی کریمی، علی پروین، مجید نامجو مطلق، خداداد عزیزی.

پرسپولیسی هستید؟

برای من فرقی نمی‌کند. من همه تیم هایی را که پرتلاش و جوانمردانه بازی می‌کنند دوست دارم و بازی افرادی مثل محرم نویدکیا و مجتبی جباری را می‌پسندم. این دو می توانستند بیشتر به تیم ملی کمک کنند. اما این روزها طارمی و امید ابراهیمی بازیکنان خوبی هستند.

نظر شما درباره کروش و مشکلاتش با فوتبال ایران، وزیر و مایلی کهن و …چیست؟

تا چند ماه پیش آقای وزیر با حضور آقای کروش مخالف و از رفتار های او ناراحت بود. موضع امروزشان را نمی‌دانم. ایشان معتقد بودند که کروش با غرور رفتار می‌کند و موجب تحقیر ملت می‌شود.

نظر خودتان درباره کروش چیست؟ شما این را قبول دارید؟

کروش در مجموع مربی خوبی است و توانسته تیم ملی را سامان بدهد. البته رفتارش را هم باید اصلاح کند. مثلا اگر به مرخصی می‌رود به موقع برگردد. به نظرم باید تا جام جهانی حفظ شود، شاید بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم.

شما در مجلس هم زیاد فوتبال بازی می‌کنید. در جمع مجلسی ها چه کسی فوتبالش بهتر است؟

در دوره قبل مجلس بیشتر بازی می‌کردم. ما یک تیم در مجلس داریم که در مسابقات جام یونس شکوری شرکت می‌کند. آقایان پزشکیان و کوثری از بازیکنان خوب ما هستند.

شما در چه پستی بازی می‌کنید؟

من در پست مهاجم بازی می کنم اما از وقتی سنم بالا رفته و کمی اضافه وزن پیدا کرده‌ام نمی‌توانم مثل قبل بازی کنم.
منبع:خبرآنلاین


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4676 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 893
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات