آذری جهرمی: مجلس کم مانده اول اسم رییس جمهور بعدی را هم تصویب کند / برخی دنبال جوان دنباله رو هستند نه جوان پیشرو
18 دسامبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 14:15 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

وزیر ارتباطات با حضور در پنجمین یلدای استارتاپی گفت: برخی به شوخی می‌گفتند، مصوبه تصویب شده فقط «حرف اول اسم» یک کاندیدا کم دارد که تصویب کنند. احساس می کنم برخی دنبال “جوان دنباله رو” هستند نه “جوان پیشرو”.

وزیر ارتباطات چهارشنبه شب با حضور در پنجمین یلدای استارتاپی به سوالات مخاطبان پاسخ داد. او قبلا در توئیتر خود از مردم خواسته بود سوالات‌شان را بپرسند تا او در قالب یک صندلی داغ پاسخگو باشد.

به گزارش انتخاب، آذری جهرمی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه‌ای برای ریاست جمهوری دارد مثل همیشه گفت: برنامه‌ای برای ریاست جمهوری نداشتم و مجلس هم سن را۴۰ سال گذاشت که من شرایط آن را ندارم. هر چند از نظر من این قانون متناسب با شرایط جامعه و فرمایش مقام معظم رهبری نیست. قانونی که تصویب شده را مناسب سیاستگذاری‌ ایشان نمی‌بینم.

وی افزود: دوستان شوخی می کردند که این چهارچوبی که مجلس تصویب کرد فقط در ادامه روند رسیدگی اول اسم فرد را هم تصویب کنند که خیلی راحت تر بشود.

احساس می کنم برخی دنبال “جوان دنباله رو” هستند نه “جوان پیشرو”.

وی در ادامه گفت: گام دوم انقلاب و تاکیدات رهبر معظم انقلاب به سمت پیشروی جوانان بود نه دنباله روی جوانان، ولی در هر صورت برای این برنامه هم نداشتم و به آن فکر هم نمی کردم. نمی دانم استارت آپ می زنم یا نمی زنم باید بعدا شرایط را ببینم.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4432 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 8761
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات