جناب رحیم‌پور، جناب ذوالنور! به مردم آدرس غلط ندهید
19 اکتبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 17:49 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

سهراب زند: آقای رحیم‌پور ازغدی توئیت زده‌اند که: «در تاریخ ثبت شود: ایران با انرژی هسته‌ای: ۱ دلار ۴۲۰۰ تومن، ایران بدون انرژی هسته‌ای: ۱ دلار ۳۱۵۰۰ تومن»! این ادعا به همان میزان عجیب است که ادعای سلطنت طلب های پوپولیست مبنی بر «دلار زمان شاه: ۷۰ ریال! دلار زمان جمهوری اسلامی: ۳۱۵۰۰۰ ریال» پرت و بی‌مبنا است.

سهراب زند: آقای رحیم‌پور ازغدی توئیت زده‌اند که: «در تاریخ ثبت شود: ایران با انرژی هسته‌ای: ۱ دلار ۴۲۰۰ تومن، ایران بدون انرژی هسته‌ای: ۱ دلار ۳۱۵۰۰ تومن»!

این ادعا به همان میزان عجیب است که ادعای سلطنت طلب های پوپولیست مبنی بر «دلار زمان شاه: ۷۰ ریال! دلار زمان جمهوری اسلامی: ۳۱۵۰۰۰ ریال» پرت و بی‌مبنا است. یا در مورد اقدامات و تصمیمات مسئولان مثلا بگوییم دلار قبل از اشغال سفارت: ۱۰۰ ریال، بعد از اشغال سفارت و طولانی شدن گروگانگیری ۲۰۰ ریال! بعد از جنگ ۱۴۵۰ ریال!

آقای ازغدی!
چرا نمی‌گویید دلار قبل از ادعای “انقدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه‌دانان پاره شود”، چند بود و چند شد؟

چرا نمی‌گویید چه کسی دولت روی ریل را با رشد اقتصادی تحویل گرفت و زمین سوخته و مملکت بحران‌زده تحویل داد؟

اگر نه، پس چرا از سال ۹۰ (قبل از پیروزی روحانی)، مذاکره مستقیم با آمریکا را آغاز کردید؟

اگر ادعا کنیم این بحران اقتصادی را باید در سال ۸۲ تجربه می‌کردیم، اما با زیرکی تیم مذاکره‌کننده و تعلیق داوطلبانه، ایران را از تله تندرو‌های آمریکا رهاندیم، خیلی بیراه گفته‌ایم؟

اگر بگوییم بعدا نه‌تنها با اشتباه دولت بعدی، آمریکا و غرب، بلکه چین و روسیه را به اجماع علیه ایران و تصویب خطرناک‌ترین قطعنامه‌ها سوق دادیم و دولت فعلی، لااقل ما را برای اولین بار بدون جنگ، از زیر فصل هفتم بیرون کشید، دروغ گفته‌ایم؟

چرا جای دوست و دشمن را عوض می‌کنید؟

ترامپ می‌گوید برجام بدترین توافق آمریکا بوده است و ایران از قِبَل آن، میلیارد‌ها دلار پول به دست آورده است. نتانیاهو همیشه همین اعتقاد را داشته است، چگونه تاریخ را واژگون می‌کنید و معتقد هستید، برجام تهدیدی برای ما بود؟ آنچه تهدید بود، دشمن زخم‌خورده بود، نه برجام.

آقای ذالنور که آقای رئیس جمهور را از سوی اکثریت مردم ایران مستحق هزاران بار اعدام می‌داند، حاضر است به یک همه‌پرسی در رابطه با همین مسائلی که مطرح کرده‌اند تن بدهد؟

آقای رحیم‌پور!

اگر برای تاریخ می‌گویید، بدانید که ایران هرگز انرژی هسته‌ای و غنی‌سازی را تعطیل نکرد. بلکه آن را کاهش داد. همانگونه که اوباما پس از توافق برجام، در جلسه ایپک اعلام کرد که اگر می‌توانست، پیچ و مهره هسته‌ای ایران را از هم باز می‌کرد، اما شدنی نبود!

بعد ما به تاریخ اعلام می‌کنیم شدنی بود؟!

آن‌هم درحالیکه آژانس اعلام می‌کند که فعالیت هسته‌ای ایران به اوج خود رسیده است؟

آنقدر در ردای انقلابی‌گری، کشور، نظام و انقلاب را برای منافع سیاسی به ناحق تحقیر نکنید.

کشور ما آنقدر قوی است، که تمام قدرتمندان عالم را پای میز مذاکره نشاند و اراده خود را به آنان تحمیل کرد، همین امر نیز سران مرتجع منطقه و اسرائیل را به هراس انداخت و آمریکا را وادار به بر هم زدن این توافق نمود.

آقایان ذوالنور و رحیم‌پور و سایر دوستان دلواپس!

بترسید از آن روزی که دولت همسوی شما با سیلی از بحران‌ها مواجه شود و تازه متوجه شوید هزار برابر کار از آنچه می‌اندیشیدید سخت‌تر است.

رهبر معظم انقلاب، علی‌رغم بی‌اعتمادی به غرب، به سرداران دیپلماسی کشور اعتماد داشتند و دارند و همیشه دشمن و امید به آن را ملامت کرده‌اند. هزار نقد به دولت روحانی رواست، اما لطفا منطقی آدرس بدهید.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4743 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 7809
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات