ترامپ: سه بار نامزد نوبل شدم، اما رسانه‌ها آن را پوشش ندادند / پس از دریافت آنتی بادی در بیمارستان، احساس می‌کنم سوپرمن هستم / همیشه طبق قوانین عمل نمی‌کنم، چون برای جنگیدن به خاطر مردم انتخاب شده‌ام
14 اکتبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 9:47 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر دموکرات‌ها را به سوسیالیسم منتسب کرد و گفت در صورت پیروزی بایدن، چین مالک آمریکا خواهد شد.

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر دموکرات‌ها را به سوسیالیسم منتسب کرد و گفت در صورت پیروزی بایدن، چین مالک آمریکا خواهد شد.

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ شامگاه سه‌شنبه در گردهمایی خود در پنسیلوانیا سخنان خود را با حمله علیه جو بایدن رقیب انتخاباتی دموکرات خود آغاز کرد و افزود: اگر بایدن پیروز شود، پیروزی چین خواهد بود اما اگر من برنده شوم، آمریکا و همه شماها پیروز شده‌اید.

رئیس جمهوری آمریکا در این اظهارات که بخش عمده آن در چند ماه اخیر بارها تکرار شده است، باز هم مدعی شد ابوبکر البغدادی را از بین برده و ۱۰۰ درصد قلمرو خلافت داعش را بازپس گرفته‌اند.

ترامپ همچنین با تکرار اهانت به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس ایران را به دستور وی ترور شد، مدعی شد تروریست شماره یک جهان را حذف کرده‌اند و اکنون او از بین رفته است.

وی که بارها از رسیدن به توافق با ایران سخن گفته است و در عین حال شدیدترین تروریسم اقتصادی را متوجه مردم ایران ساخته است، به اقدام خود در خروج از توافق بین‌المللی هسته‌ای اشاره کرد و افزود: بدترین معامله‌ای که تاکنون دیده‌ام چیست؟ این جان کری است. شخص کاملا بی کفایت بود و نمی‌دانست در چه جهنمی می‌رود. او ۱۵۰ میلیارد دلار که ۱.۸ میلیارد آن پول نقد بود را برای هیچ چیز داد.

ترامپ ادامه داد: من به قول خود عمل کردم و پایتخت واقعی اسرائیل را شناسایی و سفارت آمریکا را در قدس باز کردم. من همچنین حاکمیت اسرائیل بر بلندی‌های جولان را به رسمیت شناختم. من ۵۲ سال است که تلاش می‌کنم آن را به دست آورم و به جای جنگ بی‌پایان ، ما در حال صلح در خاورمیانه هستیم.

وی با اشاره به توافق موسوم به ابراهیم که بین امارات و بحرین و رژیم صهیونیستی امضا شد، ادعا کرد: من در واقع نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شدم. رسانه‌ها آن را پوشش ندادند، من سه بار نامزد نوبل شدم.

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر به رقیب خود اشاره کرد و گفت: طبقه سیاسی خودخواه و فاسد به مردم پنسیلوانیا و مردم کشور ما خیانت کرد، شما این را می دانید. سیاستمدارانی چون جو بایدن به شما دروغ گفتند.

ترامپ افزود: من در مدت ۴۷ ماه بیشتر از ۴۷ سال جو بایدن کار کردم. بایدن نسبت به هر نامزد دیگر ریاست جمهوری، بیشترین گرایش را به دستور کار جناح چپ دارد. او قصد دارد انرژی شما را از بین ببرد و کشور شما را خراب کند.

وی ادامه داد: طرح بایدن تامین اجتماعی را از بین می‌برد، زیرا هیچ پولی وجود ندارد که همتای انتخاباتی وی از لایحه بیمه‌های خصوصی غیرقانونی بهداشت حمایت کرد.

رئیس جمهوری آمریکا با این اتهام علیه بایدن که می‌خواهد تعرفه‌ها را از چین بردارد، اضافه کرد: او اجازه می‌دهد، صنایع فولاد و آلومینیوم و همه چیز را به غارت ببرند. آنچه که برای بایدن ثابت است، تسلیم شدن است. تسلیم می‌شود، چه چین باشد، چه کوبا. چه طور توافقی با کوبا انجام دادند؟

ترامپ اظهار کرد: آن توافق چقدر بد بود؟ من آن را تمام کردم. چرا چین و جناح چپ برای پیروزی بایدن سرسخت هستند زیرا او مشاغل ما را به چین تسلیم خواهد کرد. چین مالک ایالات متحده خواهد بود. اگر آن شخص خواب‌آلود این جایگاه را به دست آورد، می‌توانید پنسیلوانیا را فراموش کنید و می‌دانید که خیابان‌هایتان هم تسلیم شورشیان خواهد شد.

وی که در فلوریدا گفته بود سیاستمدار نیست، بار دیگر تکرار کرد: من همیشه طبق قوانین نهاد واشنگتن عمل نمی‌کنم. به این دلیل که من برای جنگیدن برای شما انتخاب شدم و برای شما سخت‌تر از هر رئیس جمهوری که در حال حاضر برای مردم جنگیده باشد، جنگیدم.

رئیس جمهوری آمریکا اظهار کرد: من برای ریشه‌کن کردن ویروس، بازسازی اقتصاد و نجات کشورمان از چپ رادیکال می‌جنگم و این یک چیز بزرگی که باعث نجات آن می‌شود زیرا این افراد، در نهایت نسخه گسترده‌ای از ونزوئلا ارائه خواهند داد.

ترامپ که همواره از جنگ‌های بی‌پایان دولت‌های پیشین آمریکا انتقاد دارد، این بار هم گفت: سربازان به خانه‌های خود در ایالات متحده آمریکا که تقریبا به آنها تعلق دارند، برمی گردند.

وی مدعی شد نیروهای آمریکایی از سوریه خارج شده‌اند اما نفت را نگه داشته‌اند و افزود: ما تعدادی نیرو را هم برای حفظ نفت عراق نگه می‌داریم. ما تقریبا ۱۹ سال در افغانستان هستیم و واقعا به عنوان پلیس خدمت می‌کنیم.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: پلیس بودن بسیار خوب است اما آنها باید پلیس‌های خاص خود را داشته باشند. آنها باید خودشان این کار را انجام دهند، اما ما نیروهایمان را به خانه می‌آوریم.

ترامپ از موضوعی برای استفاده سربازان آمریکایی برای نجات صنایع اتومبیل‌رانی آمریکا خبر داد و اضافه کرد: من از آخرین مشارکت ترانس-پاسفیک فاجعه بار دولت گذشته کناره‌گیری کردم که صنعت خودروی شما را نابود می‌کرد.

سوپرمن

وی درباره عملکرد خود برای مهار کرونا هم گفت: من مدتهاست که این حرف را می‌زنم و کار درستی انجام دادیم. ما جان ۲ میلیون نفر را نجات دادیم. به زودی واکسن‌ها را و درمان را داریم. تنها چیزی که می‌دانم این است که به چیزی مبتلا شدم، هر کوفتی که بود، خیلی زود احساس خوبی داشتم.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: من نمی دانم چه آنتی بادی بود. من آن را دریافت کردم و گفتم احساس می‌کنم سوپرمن هستم. من می‌توانستم چهار یا پنج روز پیش اینجا باشم. ما پزشکان بزرگی داریم. من می خواهم از پزشکان والتر رید و جان هاپکینز تشکر کنم. این یکی از نکات مهم رئیس جمهوری بودن است.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4855 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 7706
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات