روحانی: اگر کسی در تهران از ماسک استفاده نکند، ۵۰ هزار تومان جریمه می‌شود / جریمه کسی که بیماری خود را اعلام نکند ۲۰۰ هزار تومان است / نیروی انتظامی و بسیج وظیفه دارند این جریمه را به فرد متخلف اعلام کنند
10 اکتبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 20:02 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


رییس جمهور گفت: هر فردی که ماسک نزند ۵۰ هزار تومان جریمه می شود و همچنین هر فردی که بیماری خود را اعلام نکند ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شود. روحانی همچنین گفت: رانندگان تاکسی اگر ماسک نزنند ۱۰۰هزار تومان جریمه می‌شوند و هر مسافر بدون ماسکی که سوار کنند ۲۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

رییس جمهور گفت: هر فردی که ماسک نزند ۵۰ هزار تومان جریمه می شود و همچنین هر فردی که بیماری خود را اعلام نکند ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شود.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز شنبه طی سخنانی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه همه افراد جامعه باید در اجتماعاتی که حاضر می‌شوند از ماسک استفاده کنند، گفت: اگر کسی از ماسک استفاده نکند پنجاه هزار تومان جریمه می‌شود و نیروی انتظامی و بسیج ما این وظیفه را بر عهده دارند که جریمه را به فرد متخلف اعلام کنند.

وی افزود: این طرح فعلا مربوط به تهران بزرگ است و بعد می‌تواند در صورت نیاز در سایر شهرها انجام شود.

روحانی همچنین گفت: رانندگان تاکسی اگر ماسک نزنند ۱۰۰هزار تومان جریمه می‌شوند و هر مسافر بدون ماسکی که سوار کنند ۲۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4855 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 7660
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات