محمدرضا زائری: حرف های نامربوط علیه ظریف می زنند، اما صدسال بعد که کج فهمی ها فرو بنشیند، تاریخ درباره مجاهدت، تخصص و هوشمندی او سخن خواهد گفت
06 اکتبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 10:07 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


محمدرضا زائری امروز با انتشار پستی در دفاع از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نوشت: بعضی کشته و مرده احمدی نژاد بودند و حالا فحشش می دهند، بعضی انقلابی بودند و حالا پشیمانند؛ بعضی عشق خاتمی بودند و بعد رهایش کردند! گذشت زمان دیدگاه و فهم آدم ها را عوض می کند! وی در ادامه نوشت: امروز خیلی حرفهای نامربوط در باره محمد جواد ظریف هست، اما صدسال، دویست سال بعد که گرد و غبار بدبینی ها و کج فهمی های امروز فرو بنشیند، تاریخ در باره مجاهدت مردی سخن خواهد گفت که با تجربه و تخصص ارزشمند و هوشمندی و توانایی کم نظیر خود میدان های تازه ای برای ایران اسلامی گشود.

محمدرضا زائری امروز با انتشار پستی در دفاع از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه نوشت: صدسال، دویست سال بعد که گرد و غبار بدبینی ها و کج فهمی های امروز فرو بنشیند، تاریخ در باره مجاهدت مردی سخن خواهد گفت که با تجربه و تخصص ارزشمند و هوشمندی و توانایی کم نظیر خود میدان های تازه ای برای ایران اسلامی گشود.

به گزارش انتخاب،محمدرضا زائری در اینستاگرام نوشت:

بعضی کشته و مرده احمدی نژاد بودند و حالا فحشش می دهند، بعضی انقلابی بودند و حالا پشیمانند؛ بعضی عشق خاتمی بودند و بعد رهایش کردند! گذشت زمان دیدگاه و فهم آدم ها را عوض می کند!

وی در ادامه نوشت: امروز خیلی حرفهای نامربوط در باره محمد جواد ظریف هست، اما صدسال، دویست سال بعد که گرد و غبار بدبینی ها و کج فهمی های امروز فرو بنشیند، تاریخ در باره مجاهدت مردی سخن خواهد گفت که با تجربه و تخصص ارزشمند و هوشمندی و توانایی کم نظیر خود میدان های تازه ای برای ایران اسلامی گشود.

پی نوشت یکم؛ ایشان اصلا و قطعا و به هیچ وجه در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نخواهد شد، بعضی نگران نباشند!
پی نوشت دوم؛ بالاخره روزی که “ز پرده ها به درافتند، رازهای نهانی” اسرار فاش می شود و آیندگان خواهند دانست که چه عواملی موجب تحریم های کمرشکن بوده و زندگی مردم را به تلخی کشانده است!


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4846 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 7602
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات