یک نماینده: هیئت رئیسه هرچه زودتر طرح سؤال از رئیس جمهور را اعلام وصول کند / از حالا می دانیم که پاسخ‌های روحانی قانع‌کننده نخواهد بود
23 سپتامبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 17:28 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


نماینده اسفراین در مجلس در تذکر شفاهی خواستار اعلام وصول طرح سؤال از رئیس‌جمهور شد. حسین‌پور گفت: از هیئت رئیسه پارلمان می خواهیم طرح سؤال از رئیس‌جمهور را اعلام وصول کند، هر چند می‌دانیم پاسخ‌های رئیس‌جمهور قانع‌کننده نخواهد بود، با این حال می‌خواهیم حداقل رئیس‌جمهور به مجلس بیاید و بیش از این به نمایندگان بی‌احترامی نکند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس در تذکر شفاهی خواستار اعلام وصول طرح سؤال از رئیس‌جمهور شد.

به گزارش تسنیم، امان‌الله حسین‌پور نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ شهریور) قوه مقننه، در تذکر شفاهی با اشاره به گرانی اجناس و کالاها، اظهار داشت:گرانی لجام گسیخته در کالاها و اجناس و همه امور مردم بویژه اقشار متوسط و ضعیف را رنج می‌دهد و کارد به استخوان آنها رسیده است.

وی در بخش دیگری از تذکر خود با یادآوری اینکه حدود ۲ ماه است که ۱۹۰ تن از وکلای ملت طرح سؤال از حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور را امضا و تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرده‌اند، گفت: از هیئت رئیسه پارلمان می خواهیم طرح سؤال از رئیس‌جمهور را اعلام وصول کند، هر چند می‌دانیم پاسخ‌های رئیس‌جمهور قانع‌کننده نخواهد بود، با این حال می‌خواهیم حداقل رئیس‌جمهور به مجلس بیاید و بیش از این به نمایندگان بی‌احترامی نکند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس در بخش پایانی تذکر خود خطاب به رضا اردکانیان وزیر نیرو بیان داشت: یکی از سدهای اسفراین ۲هزار میلیارد تومان ارزش مالی و قابلیت ذخیره ۴۸میلیون مترمکعب آب را دارد که به دلیل مشکلاتی بیشتر از ۱۱میلیون مترمکعب امکان ذخیره آب را ندارد، از وزارت نیرو می خواهیم با علاج مشکلات سد مذکور امکان بهره‌برداری کشاورزان از آب این سد را فراهم کند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4666 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 7480
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات