رهبر معظم انقلاب: امارات با عادی‌سازی روابط، پای صهیونیست‌ها را به منطقه باز کرد / هم به دنیای اسلام خیانت کرد، هم به ملت‌های عرب و هم به فلسطین / ملت فلسطین زیر فشار‌های شدید قرار دارند، آن‌وقت آن‌ها می‌آیند با اسرائیلی‌ها و عناصر پلید آمریکایی مثل آن یهودی که در خانواده ترامپ وجود دارد علیه مصالح دنیای اسلام کار می‌کنند / این خیانت دیری نخواهد پایید، اما این لکه ننگ بر آن‌ها خواهد ماند / امیدوارم اماراتی‌ها زود بیدار شوند و کاری که کرده‌اند را جبران کنند
01 سپتامبر 2020
ساعت انتشار مطلب : 18:18 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با اجلاس آموزش و پرورش گفتند: از ملت عزیز ایران تشکر میکنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه‌ی عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.

رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با اجلاس آموزش و پرورش گفتند: از ملت عزیز ایران تشکر میکنم به خاطر حسن رفتارشان در دهه‌ی عاشورا که واقعاً امسال را به عنوان یک پدیده در تاریخ کشور ماندگار کرد.

به گزارش «انتخاب»، ایشان ادامه دادند: وجود محدودیت‌های شدید ناشی از بیماری و انتشار بیماری و مراقبت از اینکه این انتشار انجام نگیرد، در عین حال حفظ شور حسینی و حفظ مجالس. این مجالس عظیمی که تشکیل شد و حرکت عظیم معنوی‌ای که مردم از خودشان نشان دادند.

رهبر معظم انقلاب افزودند: همچنین از گویندگان محترم، مداحان و مرثیه‌خوانان محترم و عزیز من واقعاً صمیمانه تشکر میکنم. بنده کسی نیستم که تشکر کنم، به عنوان یک فرد مرید اهل بیت علیهم‌السلام و مرید عاشورا، حقیقتاً متشکرم.

مهمترین بیانات رهبر معظم انقلاب به شرح زیر است:

امارات متحده عربی هم به دنیای اسلام خیانت کرد، هم به ملتهای عرب و کشورهای منطقه خیانت کرد و هم به فلسطین خیانت کرد.

البته این خیانت دیر نخواهد پایید اما این لکه ننگ بر آنها خواهد ماند.

پای صهیونیستها را به منطقه باز کردند و مسئله فلسطین را که مسئله غصب یک کشور است به فراموشی سپردند و عادی‌سازی کردند.

ملت فلسطین زیر فشارهای شدید قرار دارند از همه جهات، آن‌وقت آنها می‌آیند با اسرائیلی‌ها و عناصر پلید آمریکایی مثل آن یهودی که در خانواده ترامپ وجود دارد علیه مصالح دنیای اسلام کارمیکنند و با قساوت تمام با دنیای اسلام برخورد میکنند.

امیدوارم اماراتی‌ها زود بیدار شوند و کاری که کرده‌اند را جبران کنند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4666 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 7235
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات