سخنگوی جبهه پایداری: اصلاح طلبان ممکن است به کُما بروند
26 جولای 2020
ساعت انتشار مطلب : 17:40 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری گفت: اصلاحات الان ظرفیت اجتماعی خود را کاملا از دست داده و به فکر یک فضای تنفس است تا بتواند حیات سیاسی خود را در یابد، زیرا به شدت احساس خطر کرده و حتی ممکن است به کمای سیاسی بروند
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مجید متقی‌فر می‌گوید: اصلاحات حقیقتا خطاهای استراتژیک بسیاری داشته که مردم را همواره از آرمان‌های خود مایوس کرده و حرف‌هایی راکه گفته‌اند هیچ کدامشان اجرایی نشد

مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری، درباره برنامه انتخاباتی احزاب برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: اصلاح طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ قدرت تصمیم‌گیری و یا معرفی کاندیدا را ندارند و یا دست کم این‌گونه به نظر می‌رسد.

وی ادامه داد: اصلاحات الان ظرفیت اجتماعی خود را کاملا از دست داده و به فکر یک فضای تنفس است تا بتواند حیات سیاسی خود را در یابد، زیرا به شدت احساس خطر کرده و حتی ممکن است به کمای سیاسی بروند؛ لذا آن‌ها وضعیتی ندارند که بتوانند در انتخابات حرفی برای گفتن داشته باشند و حتی انتخابات ۱۴۰۰ ممکن است این‌ها را عقب‌تر ببرد؛ این موضوعی است که آنها به شدت از آن نگرانند.

متقی‌فر افزود: اصلاحات حقیقتا خطاهای استراتژیک بسیاری داشته که مردم را همواره از آرمان‌های خود مایوس کرده و حرف‌هایی را که گفته‌اند هیچ کدامشان اجرایی نشد.

سخنگوی جبهه پایداری گفت: امروز اصلاحات در یک ورشکستگی کامل به سر می‌برد و برای جلوگیری از این وضعیت در صدد هستند تا اقدامی انجام دهند که بتوانند زنده بمانند؛ بنابراین شما نباید این وضعیت را با جریان انقلابی مقایسه کنید، زیرا جریان انقلابی باقدرت جلو می‌رود، هر چند فراز و فرودهایی هم دارد.

فعال اصولگرا درباره برنامه جناح اصولگرا برای انتخابات ریاست جمهوری آینده اظهار کرد: اصولگراها و اصلاح طلبان متاسفانه این مدت در برابر هم تعریف شده اند، اما اصلا الان موضوع این نیست، بلکه الان آینده سیاسی کشور برای جریان انقلابی است و جریان انقلابی با بضاعت کمی که دارد توانسته مردم را امیدوار کند؛ برای مثال جریان انقلابی در سیل و زلزله در کنار مردم بود؛ در حالی است که اصلا قدرت در دستش نبود.

او خاطرنشان کرد: اما در کل امروز مساله ما اصولگرا و اصلاح طلبی نیست، بلکه انقلابی و غیر انقلابی بودن است، زیرا ممکن است فردی اصولگرا هم باشد، اما چندان به آرمان‌های انقلاب پایدار نباشد که این فرد هم نمی‌تواند حلال مشکلات کشور باشد.

متقی‌فر افزود: اما در کل مردم در انتخابات نشان دادند که انتخابشان افراد انقلابی است و به نظر می‌رسد که این مجلس به نسبت مجالس قبل کاربردی‌تر و خدمتگذارتر خواهد بود، اگر چه این‌ها در معرض آزمون بزرگی قرار دارند و مردم آنها را به شدت رصد می‌کنند و اگر عملکرد خوبی نداشته باشند، مردم با این‌ها هم پای صندوق تسویه حساب خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4976 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 6854
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات