وزیر بهداشت: اگر فشار بیاورند ناگفته‌ها را می‌گویم
09 جولای 2020
ساعت انتشار مطلب : 8:41 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


وزیر بهداشت: اگر من روزی قرار باشد که این زحمات همکاران من در این دوران به هر دلیل مورد هجمه قرار گیرد مجبورم حرفایی را بزنم که فراتر از ظرفیت بعضی از اندیشه ها است. من به شدت از تلاش وزارت بهداشت و همکارانم دفاع میکنم و زانو میزنم و دست یکایک کسانی که خارج از وزرات خانه مارا کمک کردند میبوسم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر بهداشت: اگر فشار بیاورند ناگفته‌ها را می‌گویموزیر بهداشت گفت: اگر من روزی قرار باشد که این زحمات همکاران من در این دوران به هر دلیل مورد هجمه قرار گیرد مجبورم حرفایی را بزنم که فراتر از ظرفیت بعضی از اندیشه ها است. من به شدت از تلاش وزارت بهداشت و همکارانم دفاع میکنم و زانو میزنم و دست یکایک کسانی که خارج از وزرات خانه مارا کمک کردند میبوسم.

به گزارش انتخاب، دکتر نمکی افزود: ما دچار خسران شده ایم در کرونا، نه اینکه نفهمیم این بازگشایی آمار کرونا را بالا خواهد برد نه اینکه نفهمیم وقتی مترو و اتوبوس وقتی یک سوم ظرفیت مردم را دارند ما مواجه با همچین پدیده ای نخواهیم شد، این جهل ما نبود، این ضعف و زانو زدن ما در مقابل اقتصادی بود که پیش از این پتانسیل و کشش نداشت.

وی اضافه کرد: این موضوع را همه باید بدانند، و اگر من روزی قرار باشد که این زحمات عزیزان در این دوران به هر دلیل مورد هجمه قرار گیرد مجبورم حرفایی را بزنم که فراتر از ظرفیت بعضی از اندیشه ها است. من به شدت از تلاش وزارت بهداشت و همکارانم دفاع میکنم و زانو میزنم و دست یکایک کسانی که خارج از وزرات خانه مارا کمک کردند میبوسم.

نمکی ادامه داد: نیروهای مسلح جوانمردانه ایستادند، صدا و سیما همانطور که گفتم نمره اش بیست بود و مارا تنها نگذاشت، سازمانهای مردم نهاد و خیرین، روحانیت که با نجابت با ما برخورد کردند، استاندارهای محترم و تمام کسانی که ما را یاری کردند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4676 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 6699
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات