حمایت لاریجانی از مذاکرات و بیانیه لوزان
13 آوریل 2015
ساعت انتشار مطلب : 13:28 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دبیرفراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: رئیس مجلس در فراکسیون رهروان ولایت با حمایت از بیانیه و مذاکرات هسته‌ای خواستار ورود نمایندگان مسئله هسته‌ای پس از کسب اطلاعات لازم شد.

ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: در جلسه امروز رئیس مجلس ضمن مثبت دانستن مذاکرات هسته‌ای و بیانیه مشترک ایران و 1+5 در لوزان گفت که اگر نمایندگان ابهامی در خصوص بیانیه صادر شده دارند، ابهام خود را در جلسه مشترک با دولت مطرح کنند تا ابهامات‌شان برطرف شود.

وی افزود: نمایندگان در موضوع هسته‌ای با مطالعه وارد شده و اظهار نظر کنند و در این راستا از نظر کارشناسان بهره‌های لازم را ببرند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: رئیس‌مجلس همچنین گفت که در بیان انتقادات از دولت باید احترام متقابل رعایت شود و در موضوعات سیاسی روز با دولت‌ برخوردهای تندی صورت نگیرد و مجلس همدلی را از سوی نمایندگان به عینه نشان دهد.

عبدی خاطرنشان کرد: در این جلسه خط مشی فراکسیون رهروان ولایت در سال 94 مورد بحث و بررسی قرار گرفت که حول محور شعار سال این مباحث انجام شد و رعایت ملزومات ما مدنظر رهبری و پرداختن به آن مورد تاکید قرار گرفت.

وی افزود: در بحث تحولات یمن نیز حل و فصل مشکلات این کشور از طریق گفت‌وگو مورد تاکید قرار گرفت و حمله نظامی به این کشور در واقع آسیبی به همه کشورهای اسلامی به شمار می‌رود و توقف جنگ از طرق گفت‌وگو از جمله موضوعات مورد تاکید اعضا در این جلسه بود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروات ولایت در پایان گفت: چنانچه سفر اردوغان به تهران انجام نشود جلسه مشترک دولت و مجلس به میزبانی دولت در این روز (سه‌شنبه 18 فروردین 94) برگزار و وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی هسته‌ای ضمن ارائه گزارش از مذاکرات به ابهامات نمایندگان پاسخ خواهند داد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4779 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 550
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات