ادعای ترامپ: ایران «بدجوری» به دنبال مذاکره برای یک توافق است / اوباما به ایران یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار پول نقد داد؛ یک هواپیما پر از پول / جالب است بدانم وقتی آنها هواپیما را دیدند، چه حالی داشتند
02 آگوست 2019
ساعت انتشار مطلب : 17:18 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دونالد ترامپ باردیگر از رویکرد دولت قبلی آمریکا در قبال ایران انتقاد کرد.

به گزارش انتخاب، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، پنجشنبه ۱۰ مرداد گفت که ایران «بدجوری» به دنبال مذاکره با دولت او برای دستیابی به یک توافق است.

دونالد ترامپ که در تجمع هواداران خود در شهر «سینسیناتی» در ایالت اوهایو صحبت می کرد، اظهار داشت: برای حفاظت از امنیت شهروندان آمریکایی من ایالات متحده را از توافق وحشتناک هسته‌ای با ایران خارج کردم. توافقی احمقانه و وحشتناک.

رئیس جمهوری آمریکا در ادامه با انتقاد از دولت باراک اوباما اضافه کرد: ما به ایران یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار پول نقد دادیم. یک هواپیما پر از پول. جالب است بدانم وقتی آنها هواپیما را دیدند، چه حالی داشتند. جالب است بدانم با این پول چه کاری کردند. باور می‌کنید.

وی اضافه کرد: بیاد داشته باشید که چه گفتم، ایران الان کشوری است متفاوت نسبت به آنچه که در دو سال و نیم پیش بود.

دونالد ترامپ در ادامه تصریح کرد: زمانی که من کارم (را به عنوان رئیس جمهوری) آغاز کردم، ایران در همه جا حضور داشت. در چهارده تا هجده منطقه مختلف که درگیری در آن جریان داشت، حاضر بود. اما آنها الان بدجوری فقط خواهان مذاکره برای یک توافق هستند.

دونالد ترامپ توضیح بیشتری در خصوص ادعای درخواست ایران برای مذاکره ارائه نکرده است.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4672 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4988
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات