انصاری، عضو هیات رئیسه فراکسیون امید در گفت و گو با «انتخاب»: طرح استیضاح رئیس جمهور به هیت رئیسه نرفته؛ تعداد اندکی از نمایدگان آن را امضا کرده اند / در فراکسیون ولایی هم در مورد استیضاح، اتفاق نظر وحود ندارد / نگاه مجلس این است که این طرح در مقطع زمانی فعلی، به مصلحت نیست.
17 فوریه 2019
ساعت انتشار مطلب : 19:07 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

رضا انصاری، عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس درباره طرح استیضاح رئیس جمهور گفت: طرح به هیت ریئسه نرفته و تعداد اندکی از نمایدگان از امضا کنندگان آن هستند.

انصاری در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب»، درباره خبر تلاش برخی نمایندگان برای طرح استیضاح رئیس جمهور گفت: این موضوع از جانب چند نماینده مطرح شده و پیگیر آن هستند. طرح به هیت ریئسه نرفته و تعداد اندکی از نمایدگان از امضا کنندگان آن هستند.

او همچنین افزود: آن طور که من شنیده ام آقای ذوالنور این موضوع را پیگیری می کنند.

انصاری گفت: با توجه به شرایطی که در حال حاضر داریم و فشارهایی که دشمنان بر مردم می آورند، بیشتر از هر چیزی نیاز به اتحاد و انسجام داریم و استیضاح ریئس جمهور در این مقطع زمانی به هیچ عنوان به مصلحت نظام و کشور نیست.

او تاکید کرد: برداشت بنده این است که در مجلس هم بیشتر همین نگاه حاکم است.

انصاری همچنین گفت: تا آنجا که من اطلاع دارم در خود فراکسیون ولایی هم روی این موضوع اتفاق نظر وحود ندارد و در درون خود فراکسیون هم اختلاف نظر هایی در این موضوع است.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4951 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4557
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات