کیان‌پور در گفت‌وگو با فارس: پزشکان مانند دیگر اقشار جامعه باید مالیات بدهند/ همگان به شفافیت درآمدها کمک کنیم.
19 ژانویه 2019
ساعت انتشار مطلب : 11:56 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

مجید کیان‌پور نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس درباره برخی اخبار مبنی بر فشار وارده برای لغو مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق در خصوص پرداخت مالیات از سوی پزشکان گفت: مالیات نقش بزرگی در توسعه کشور دارد و اگر همه آحاد مردم به دنبال توسعه کشور هستند باید به عنوان یک تکلیف اساسی و پایبند به مالیاتی به آن نگاه کنیم.

وی افزود: هر قدر درباره لزوم شفافیت‌های درآمدی و هزینه‌‌ای کار کنیم کم است ضمن اینکه اگر در این مسیر با دقت لازم گام برداریم قطعاً توفیقات خوبی در توسعه کشور و برنامه‌ریزی‌ها خواهیم داشت.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پزشکان کشورمان از پرداخت کنندگان مالیات مستثنی نبوده و نیستند.

کیان‌پور اظهار داشت: همگان باید برای شفافیت درآمدهای کشور در بخش مالیات و دیگر بخش‌ها کمک کنیم تا موثرتر و واقعی‌تر به این موضوع به عنوان موتور محرک کشور نگاه کنیم ضمن اینکه اگر به دنبال افق‌های بهتر برای توسعه کشور باشیم باید به پرداخت مالیات از سوی همه اقشار توجه کنیم.

وی درباره فشارهای برخی افراد و لابی‌های آنها برای لغو کردن دریافت مالیات از پزشکان گفت: هر کس می‌تواند بر اساس حقوق طبیعی خود برای پیگیری امورات اقدام کند اما کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی همواره تصمیمات عادلانه برای همه اقشار جامعه ایران گرفته و می‌گیرد که پزشکان هم بخشی از جامعه هستند.

این عضو کمیسیون عمران افزود: پزشکان، مهندسان، کارمندان و کارگران در کشور یکی بوده و هستند و همگان بر اساس میزان درآمد خود باید مالیات بدهند ضمن اینکه مطمئن هستم که فقط در بخشی از جامعه پزشکی، نگرش‌ مخالفت‌ درباره پرداخت مالیات و نصب سیستم های فروشگاهی در مطب‌ها وجود دارد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4951 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4518
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات