غول فناوری چین رکورد زد / تحریم ها از پس هواوی برنیامدند.
24 دسامبر 2018
ساعت انتشار مطلب : 17:42 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

هواوی به عنوان یکی از سرشناس ترین غول های فناوری چین موفق شد رکورد بزند، چرا که هواوی در سال جاری میلادی بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از گوشی های هوشمند خود را به فروش رسانده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بار مهم این فروش بر دوش p20 و Honor 10 است که از بقیه گوشی های هواوی پر اقبال تر بوده اند.

این سازنده تلفن همراه سرشناس چینی اعلام کرد که از موفقیت خود در تولید گوشی های با کیفیتی مثل P20، Honor 10 و Mate 20 بسیار خرسند است.

بر اساس آمار و ارقام، نرخ محموله های گوشی هوشمند هواوی در سال ۲۰۱۰ از ۳ میلیون دستگاه بیشتر شده است. سال گذشته، هواوی اعلام کرد که ۱۵۳ میلیون گوشی هوشمند فروخته است. این شرکت در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ اپل را به عنوان بزرگترین فروشنده تلفن در جهان مبهوت کرده است.

هواوی در بیانیه ای اعلام کرد: “در بازار بین المللی گوشی های هوشمند، هواوی به عضو مهمی در رتبه بندی میان ۳ بازیکن برتر حوزه تلفنهای همراه تبدیل شده است.

جالب است بدانید هواوی این موفقیت را در شرایطی ثبت کرده که با چالش هایی در جامعه بین الملل و به خصوص با ایالات متحده مواجه است. در ماه فوریه، مقامات اطلاعاتی ایالات متحده به شهروندان آمریکا توصیه کردند که محصولات هواوی را با این پیشفرض بخرند که استفاده آنها می تواند مساوی با جاسوسی برای دولت چین باشد. در ماه ژانویه، AT & T از قرارداد فروش Mate 10 Pro خارج شد.

با این حال، هواوی همچنان در بازارهایی مانند چین و اروپا محبوب است. به گفته این شرکت، بیش از نیم میلیارد نفر در بیش از ۱۷۰ کشور از گوشی های هواوی استفاده می کنند.

در ماه اوت، این شرکت پیش بینی میزان صادرات خود را در سال ۲۰۱۸ را از ۱۸۰ میلیون تا ۲۰۰ میلیون افزایش داده و گفته است که قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۹ بزرگترین فروشنده تلفن همراه در جهان شود.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4666 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4461
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات