باید با زبان نرم با جهان سخن گفت/ صحبت کردن با زبان خشن خدمت به اسرائیل است
08 دسامبر 2018
ساعت انتشار مطلب : 19:00 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

آیت‌الله وحید خراسانی در دیدار با رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان این که باید با زبان نرم با جهان سخن گفت، تاکید کردند: صحبت کردن با زبان خشن و تند و با روش‌های افراطی با جهان، خدمت کردن به اسرائیل است.

باید با زبان نرم با جهان سخن گفت/ صحبت کردن با زبان خشن خدمت به اسرائیل است
به گزارش جماران؛ محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در سفر به قم با حضرات آیات عظام، وحید خراسانی،مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، سبحانی‌، علوی گرگانی و نوری همدانی دیدار و سلام دکتر روحانی را به آنان ابلاغ کرد.

آیت‌الله وحید خراسانی در این دیدار با بیان این که باید با زبان نرم با جهان سخن گفت، تاکید کردند: صحبت کردن با زبان خشن و تند و با روش‌های افراطی با جهان، خدمت کردن به اسرائیل است.

این مرجع تقلید در دیدار با آرزوی توفیق برای دکتر واعظی در مسئولیت جدیدش و ابلاغ سلام به رئیس جمهوری، اظهار داشتند: اگر همه کارهای شما در خدمت به مردم و دین باشد‌،یاری خدا و کمک امام زمان هم مشمول شما خواهد شد. بنده همواره برای موفقیت رئیس جمهوری و دولت دعا کرده ام و دعا خواهم کرد.

ایشان در ادامه، تصریح کردند: باید همان‌گونه که خداوند به حضرت موسی فرمان داد که با فرعون با زبان نرم سخن بگوید‌، ما هم با جهان با زبان خوش صحبت کنیم. صحبت کردن با زبان خشن و تند و با روش‌های افراطی با جهان، خدمت کردن به اسرائیل است.

ایشان توصیه کردند: فرصت خدمت محدود و موقت است. قدر این فرصت را بدانید. در این فرصت محدود در مسیر خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان تلاش و سعی کنید همه کارهای شما در خدمت به دین، مذهب و شعائر و ارزش‌ها باشد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4666 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4426
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات