علی مطهری: انفعال هواداران دولت در برابر دلواپسان تقصیر خودشان است
20 جولای 2014
ساعت انتشار مطلب : 7:59 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

همایش های «دلواپسان» دوباره شروع شده است و در این شرایط هواداران دولت و مذاکرات هسته ای همچنان از برگزاری یک مراسم مشابه ناتوان مانده اند. در این شرایط علی مطهری معتقد است ناتوانی هواداران دولت، تقصیر خودشان است.

به گزارش انتخاب؛ علی مطهری در پاسخ به سوالی درباره تحرکات جریان مخالف دولت و انفعال موافقان مذاکرات هسته ای می گوید: «مسلم است که دو طرف باید حرفشان را بزنند و در صحنه سیاسی کشور حضور داشته باشند و فعالیت کنند و هواداران دولت نباید توقع داشته باشند که طرف مقابل سکوت کند».

وی ادامه می دهد: «به هر دلیلی طیف های مخالف دولت فعال هستند و هواداران دولت نباید خرده بگیرند که مثلا چرا شما فعالیت می کنید. به نظرم حرف منتقدان سیاست خارجی را می توان نقد کرد اما اینکه بگوییم چرا همایش می گذارید با اصل آزادی بیان هیچ سازگاری ندارد.»

مطهری درباره انفعال طیف های هوادار دولت، این موضوع را به خود این گروه ها نسبت می دهد و می گوید: «هواداران دولت اگر از این کارها نمی کنند مشکل خودشان است که به نظر من خیلی مصر و پیگیر نیستند و بیشتر توقع دارند کس دیگری فضا را برای آنها باز کند.»

نماینده تهران در مجلس همچنین در پاسخ به سوالی درباره فضای نامناسب برای فعال شدن اصلاح طلبان و هواداران دولت و تهدیدهایی که این گروه ها با آن مواجه هستند هم اینچنین توضیح می دهد: «من فکر نمی کنم هواداران دولت با تهدید امنیتی خاصی مواجه باشند و اگر انفعالی دارند باید آن را تا حدودی به حساب کم کاری خودشان بگذاریم. به هر حال اینها اگر می خواهند تاثیر گذار باشند، باید وارد صحنه شوند و گرنه دیگران صحنه را اشغال می کنند و این خیلی طبیعی است.»


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4743 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 429
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات