ادعاهای نتانیاهو: ایران در پروژه‌ای موسوم به عماد در تلاش برای ساختن کلاهک هسته‌ای است / تهران بعد از امضای برجام فعالیت‌های مخفی را آغاز کرد / موشک‌های هسته ای ایران می توانند به ریاض، اسرائیل و روسیه برسند / هزاران صفحه اطلاعات سری از برنامه هسته ای ایران به دست آورده ایم
30 آوریل 2018
ساعت انتشار مطلب : 22:02 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

نتانیاهو گفت: امروز نشان خواهیم داد که ایران برنامه نظامی داشته که سالها مخفی کرده است/در چند روز آینده رئیس جمهور آمریکا درباره این توافق تصمیم خواهد گرفت. من مطمئنم او تصمیم درستی خواهد گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ادعای نتانیاهو: : ایران در پروژه‌ای موسوم به عماد در تلاش برای ساختن کلاهک هسته‌ای است / تهران بعد از امضای برجام فعالیت‌های مخفی را آغاز کرد / موشک‌های هسته ای ایران می توانند به ریاض، اسرائیل و روسیه برسند

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعاهای مضحکی علیه ایران مطرح کرد.

به گزارش انتخاب، نتانیاهو گفت: امروز نشان خواهیم داد که ایران برنامه نظامی داشته که سالها مخفی کرده است.

متن اظهارات نخست وزیر اسرائیل در زیر می آید:

سران ایران تاکید کرده‌اند که سلاح اتمی وهسته‌ای جایی در ایران ندارند. وزیر امور خارجه ایران هم تاکید کرده است. اما امشب یک چیز می‌گوییم ایران چندین بار دروغ گفته است. بعد از امضای توافق هسته‌ای ایران فعالیت‌های مخفی را آغاز کرد.

اسرائیل دسترسی پیدا کرد به نیم تن از مواد داخل دیوارها، ۵۵ هزار صفحه، ۵۵ هزار فایل دیگر در بیش از ۱۰۰ سی دی، هر چه شاهد خواهید بود کپی دقیق از مواد اصلی در ایران است. فایل‌ها شامل اسناد و نمودارهایی است که مقصر بودن ایران را نشان می‌دهد.

ما این مواد را با ایالت متحده و دیگر کشورها تقسیم کردیم تا صحت آن را تائید کنند.

سالها است که می‌دانیم ایران برنامه هسته‌ای سری داشته است. این پروژه ای بوده برای تولید سلاح هسته‌ای.

نصب کلاهک هسته‌ای بر موشک‌ها ،خرج موشک طراحی شده است. نیاز به یادآوری نیست که ایران به طور پیوسته برد موشک‌های هسته‌ای خود را افزایش داده است. این موشک‌ها می توانند به ریاض، اسرائیل و روسیه برسند. بر بردهای بلند هم دارند کار می‌کنند. این فایل‌ها غیر قابل تردید اثبات می کنند که ایران بی شرمانه دروغ گفته است.

ایران در پروژه‌ای موسوم به آماد در تلاش برای ساختن کلاهک هسته‌ای است. در ساختمانی در منطقه شورآباد تهران، ایران فعالیت‌های هسته‌ای نظامی را مخفی کرده است.

بعد از توافق هسته‌ای ایران ادامه داد به حفظ سلاح هسته‌ای. توافق هسته‌ای ایران مبتنی بر دروغ است. ایران همچنان دروغ می‌گوید. برنامه هسته‌ای به ایران راه می‌دهد برای زراد خانه هسته‌ای.

در چند روز آینده رئیس جمهور آمریکا درباره این توافق تصمیم خواهد گرفت. من مطمئنم او تصمیم درستی خواهد گرفت.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4743 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 4069
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات