قطعنامه‌ شورای حقوق بشر درباره ایران و اسرائیل، نیکی هیلی را عصبانی کرد
24 مارس 2018
ساعت انتشار مطلب : 22:15 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

ایالات متحده آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی تهدید کرد که از شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج خواهد شد. وی افزود: صبر ما هم اندازه ای دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایالات متحده آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی تهدید کرد که از شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج خواهد شد. وی افزود: صبر ما هم اندازه ای دارد.

به گزارش انتخاب به نقل از خبرگزاری فرانسه، نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل با بیان این مطلب گفت: وقتی که شورای حقوق بشر سازمان ملل به شکلی جانبدارانه با اسرائیل رفتار می‌کند و بدتر از کره شمالی، ایران و سوریه با اسرائیل برخورد می‌کند، این شورا به خودی خود از شایستگی ساقط می‌شود.

او ادامه داد: به نظر ما شورای حقوق بشر سازمان ملل به شکل جانبدارانه‌ای علیه اسرائیل رفتار می‌کند.

هیلی گفت: شورای حقوق بشر سازمان ملل پنج قطعنامه علیه اسرائیل صادر کرده و تنها یک قطعنامه علیه کره شمالی، سوریه و یا ایران دارد. صبر ما هم اندازه‌ای دارد و اقدامات کنونی کاملا نشان می‌دهد که شورای حقوق بشر سازمان ملل از حد پایین بی‌طرفی و اعتبار که نشان دهد مدافع حقوق انسان است، برخوردار نیست.

شورای حقوق بشر سازمان ملل اخیرا بار دیگر اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی در حق فلسطینیان را محکوم کرده و در نشست روز جمعه خود ۵ قطعنامه علیه اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان صادر کرد.

منبع: ایسنا


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4672 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 3888
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات