سردار نقدی: فردی که پیش از این در منصب کلیدی کشور بوده و امروز مدعی شده، خودش برای مبارزه با فساد چه کرده؟ / اگر موضوع عدالتخواهی است چرا پیش از این ساکت بودید؟ / اکنون که قرار است قوه قضاییه به تخلفات اطرافیانتان رسیدگی کند مدعی شده‌اید؟
03 ژانویه 2018
ساعت انتشار مطلب : 22:24 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در مسئله مقابله با قاچاق کالا همه چیز در اختیار قوه مجریه است، گفت: برخی ها در دوران مختلف بندۀ آرا شده اند و به دلایلی نظیر ریزش آرا در برخورد با قاچاقچیان کم کاری کرده و می کنند، این نشانه ریاست طلبی است و کسی که این گونه عمل کرده نمی تواند مدعی دفاع از حقوق مردم باشد .
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فردی که پیش از این در منصب کلیدی کشور بوده و امروز مدعی شده خودش برای مبارزه با فساد چه کرده؟ / اگر موضوع عدالتخواهی است چرا پیش از این ساکت بودید؟ / اکنون که قرار است قوه قضاییه به تخلفات اطرافیانتان رسیدگی کند مدعی شده‌اید؟ / انحراف مسئولان از همان روز انتخابات که می‌گویند «من از همه بهترم» آغاز می‌شود

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعتقاد دارد که مقصر گرانی و بیکاری و مشکلات اقتصادی، کسانی هستند که اقتصاد مقاومتی را اجرا نمی کنند و واردات بی رویه را ادامه می دهند.

به گزارش «انتخاب»، سردار محمدرضا نقدی در دیدار با پاسداران استان فارس با بیان اینکه اساس و ریشه انقلاب اسلامی نَفی طاغوت است، گفت: این یعنی انقلاب اسلامی در تضاد با طاغوت ها قرار می گیرد و طِی چهار دهه گذشته نیز شاهد بوده ایم آن هایی که نفی می شوند و طاغوت هایی که مرتبا از انقلاب اسلامی شکست خورده و می خورند با انقلاب اسلامی به مقابله می پردازند .

وی با اشاره به موفقیت های روزافزون انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور، گفت: نام کسانی که انقلاب اسلامی را با رژیم پهلوی مقایسه می کنند و می گویند رژیم شاهنشاهی بهتر بود باید به عنوان بی انصاف ترین افراد تاریخ در کتاب رکوردهای جهان ثبت شود .

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی تحول و ارتقایی در سطح زندگی و رفاه مردم ایران به وجود آورد که قابل مقایسه با قبل از انقلاب اسلامی نیست، گفت: تنها در یک قلم طبق آمار ۷۰ درصد مردم ایران در زمان رژیم پهلوی در روستاها که در آن زمان روستا جایی بود که برق، مخابرات، مدرسه و مرکز بهداشت نداشت، غالبا حتی راه ماشین رو نداشت و خانه ها خشت و گِل بود و حتی یک تیرآهن آنجا نبود زندگی کرده و بسیاری دیگر نیز در حلبی آبادهای اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کردند .

وی ادامه داد: شاه ملعون که کاخ های بسیاری در ایران و خارج از کشور داشت زمستان ها را در کاخ سوییس و پیست اختصاصی اسکی سپری می کرد و این ها در حالی بود که بعضی از مردم محروم ایران بخاطر نداشتن ذغال برای گرم کردن کُرسی در سرما می مُردند .

نقدی خاطرنشان کرد: امروز نظام اسلامی در حال مقابله با فساد است و تا برخوردی با مفسدان کلان اقتصادی صورت می گیرد می گویند این دستگیری و برخورد سیاسی است .

وی با بیان اینکه ” نفوذ ” استراتژی امروز دشمنان انقلاب اسلامی است، گفت: استرتژی نفوذ مانند قیچی طراحی شده، یک لبه آن عناصر نفوذی در پُست های مدیریتی کشور هستند که ماموریت ” ناراضی کردن مردم ” را بر عهده دارند و لبه دیگر این استراتژی نیز عناصر داخلی و رسانه های بیگانه هستند که ماموریت ” سوق دادن نارضایتی به سمت اصل نظام اسلامی ” را بر عهده دارند .

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هدف اصلی استرتژی دشمنان انقلاب اسلامی این است که بگویند مشکل در انقلاب اسلامی است، گفت: زمانی که موسات مالی غیرقانونی با سودهای کلان تاسیس شدند ناظران و دستگاه های مسئول که باید جلوی این موسسات را می گرفتند وظیفه خودشان را انجام ندادند و این یک سناریو بوده است .

وی با بیان اینکه فردی که پیش از این در منصب کلیدی کشور بوده امروز مدعی شده اما جواب نمی دهد خودش برای مبارزه با فساد چه کرده است، گفت: مسائل اقتصادی کشور صد در صد در اختیار دولت است .

نقدی خطاب به مسئولان سابق که امروز مدعی شده اند، گفت: اگر موضوع عدالتخواهی است چرا پیش از این ساکت بودید و هم اکنون که قرار است قوه قضاییه به تخلفات اطرافیانتان رسید گی کند مدعی شده اید؟ مردم نباید این عوام فریبی ها را باور کنند .

وی افزود: چرا هرگاه مقابله با پرونده های بزرگ فساد اقتصادی آغاز می شود اغتشاش هم آغاز می شود و رسانه های مدعی آزادی بر طبل اشکالات قوه قضاییه می کوبند؟ در سال ۱۳۷۸ هم وقتی رسیدگی به پرونده فساد شهرداری جدی شد شاهد این گونه آشوب ها بودیم .

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در مسئله مقابله با قاچاق کالا همه چیز در اختیار قوه مجریه است، گفت: برخی ها در دوران مختلف بندۀ آرا شده اند و به دلایلی نظیر ریزش آرا در برخورد با قاچاقچیان کم کاری کرده و می کنند، این نشانه ریاست طلبی است و کسی که این گونه عمل کرده نمی تواند مدعی دفاع از حقوق مردم باشد .

نقدی با بیان اینکه ماجرای مسئولانی که پس از مسئولیت دچار انحراف می شوند از همان روز انتخابات و زمانی که می گویند ” من از همه بهترم ” آغاز می شود، گفت: در مقابل این الگوی نادرست الگوهای شایسته ای نظیر شهید رجایی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار دارند که علی‌رغم میل شخصی و با آنکه مُصرانه می گفتند شخص دیگری را برگزینید و از ریاست گریز داشتند حسب تکلیف بزرگان دین مسئولیت را پذیرفتند .

وی با تشریح ابعاد جنگ روانی دشمنان انقلاب اسلامی بر علیه ملت ایران، گفت: رسانه های استکبار جهانی و عناصر داخلی آنان در همه امور ایران را با بهترین نوع آن در جهان مقایسه می کنند و برای مردم شبهه ایجاد می کنند اما این را نمی گویند که آن کشوری که مثال می زنند یک نقطه قوت و ده نقطه ضعف دارد که باید همه این ها را معدل گیری کرد .

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر به داخل ایران حمایت می کنند، گفت: چه زمانی و بر علیه کدام کشور و ملت این حجم دشمنی شده است؟ هزار سنگ جلوی پای ملت ایران انداخته اند و ۲۷۰ شبکه فارسی زبان بر علیه ارزش های فرهنگی ایران فعال هستند، هیچ کشوری با چنین تهاجمی علیه ارزش های ملی و دینی اش مواجه نبوده است .

وی با بیان اینکه تا زمانی که آمریکا را شکست ندهیم به قله نخواهیم رسید، خاطرنشان کرد: طرفداران آزادی بیان که از ارتباط با آمریکا و اروپا دم می زنند باید بدانند آمریکا با هر کشوری که دوست شود دست دولت آن کشور در سرکوب و کشتار مردم باز است و اگر واقعا طرفدار آزادی هستند باید از مقابله با آمریکا خوشحال باشند .

نقدی با بیان اینکه واردات دلیل اصلی بیکاری جوانان است، خاطرنشان کرد: کسانی مقصر گرانی و مشکلات اقتصادی هستند که اقتصاد مقاومتی را اجرا نمی کنند و واردات بی رویه را ادامه می دهند .

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز باید تناقض های بی شمار رفتاری مخالفان انقلاب اسلامی را برای مردم تبیین کنیم و با روشنگری پیرامون توطئه های استکبار جهانی به شبهات پاسخ منطقی دهیم .


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4666 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 3554
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات