اگر کسی با دولت، قوه قضاییه و مجلس حرفی دارد آن را در جلسات خصوصی بیان کند نه اینکه هر حرفی دلش بخواهد بزند/بنا بر گفته کارشناسان، ساخت موشک یمنی کار ایران نبوده است
22 دسامبر 2017
ساعت انتشار مطلب : 22:23 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: آمریکا برای بسیج دنیا علیه ایران موشک یمنی را به ما نسبت می‌دهد.
دنیا خود را علیه جمهوری اسلامی ایران بسیج کرده استبه گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت‌الله محمد امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران گفت: دنیا خود را علیه جمهوری اسلامی ایران بسیج کرده است زیرا مشکل‌شان با عقیده اسلام، ایمان، مقاومت و بصیرت است، آمریکا نیز از ابتدا ضد اسلام عمل می‌کرد و امام خمینی نیز به این مسئله اشاره کردند.

وی اظهار کرد: مهدویت به معنای قیام و حکومت جهانی است این حکومت جهانی مکتب دارد.

امامی کاشانی به ادعاهای واهی آمریکا علیه کشورمان در مورد موشک یمنی اشاره کرد و گفت: یمن خودش موشک دارد و به ریاض پرتاب می‌کند. آمریکا برای اینکه دنیا را علیه ایران بسیج کند، موشک یمنی را به کشور نسبت می‌دهد. بنا بر گفته کارشناسان ساخت موشک یمن کار ایران نبوده است.

وی با اشاره به جنایت‌های آل‌‌سعود علیه مردم مظلوم یمن گفت: آمریکا میلیاردها دلار سلاح به سعودی‌ها فروخته است تا آنان صرف کشتن مردم یمن کنند و کسی اعتراضی نمی‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: رئیس جمهور دجال و دروغگوی آمریکا ادعا می‌کند می‌خواهد در خارج و داخل مرزها عدالت را ایجاد کند، قصد ایجاد عدالت نیست بلکه می‌خواهد فرومایگی‌اش را با شعار دادن جبران کند.

امامی کاشانی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آمریکا با اقداماتش مردم این کشور را خار و خفیف کرده است، بیان کرد:‌ اعلام پایتختی قدس برای رژیم غیر قانونی و نامشروع صهیونیستی دنیای اسلام را علیه رئیس جمهور آمریکا بسیج کرد، ترامپ این کارها برای توجیه خود و غلط‌هایش انجام می‌دهد و غلطی روی غلطی دیگر می‌گذارد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران به توطئه‌های استکبار جهانی علیه عراق اشاره کرد و گفت:‌ دشمنان از ابتدا می‌خواستند عراق را تجزیه کنند اما شجاعت، ایستادگی و ایثار مردم این کشور اجازه چنین اقدامی را نداد.

وی تاکید کرد: این نوع حرکت رئیس جمهور آمریکا خیانت‌های گذشته آنان را روشن می‌کند که آمریکا از ابتدا هم ضد اسلام بوده است؛ خداوند نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند همه دیدیم که آل‌سعود و‌ آمریکا تا چه حد به داعش امید داشتند و چه هزینه‌هایی برا‌ی آن کردند اما خدا خواست و داعش به جهنم واصل شد.

امامی کاشانی گفت:‌ ما باید از نظر فکر، بصیرت و آشنا بودن به زمان بیدار و آگاه باشیم، جمهوری اسلامی شهدای زیادی تقدیم اسلام کرده است و اگر بگویم جمهوری اسلامی حرم است، بی‌راه نگفتم چرا که در آن تفکرات امام عصر و ائمه معصومین جاری و ساری است.

وی با تاکید بر اینکه نباید ارکان نظام تضعیف شود، ادامه داد: اگر کسی با دولت، قوه قضاییه و مجلس حرفی دارد آن را در جلسات خصوصی بیان کند و اگر آن جلسات را کافی نمی‌بیند چند نفر حکم و دانشمند بگذارد تا در جلساتی گفت‌وگو کنند نه اینکه هر حرفی دلش بخواهد بزند و بعد هم اگر آن حرف خلاف واقع باشد جامعه و دست‌اندرکاران را دلسرد می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: ما همه زیر چتر جمهوری اسلامی هستیم، رهبری این نظام، فقیهی عادل و جامع‌الشرایط است؛ نمی‌گویم انتقادی نسبت به دستگاه‌ها وجود ندارد، اما این انتقاد‌ها باید در جلسات خصوصی طرح شود نه اینکه به اصل جامعه بکشاند.

امامی کاشانی گفت: کشاندن برخی مباحث به سطح جامعه هیچ کمکی به کشور نمی‌کند، بلکه حرف‌ها زیاد می‌‌کند و دشمن هم خوشحال می‌شود.

وی اظهار کرد:‌با وجود رهبری آگاه، فقیه و عادل مشکلی وجود ندارد و همه باید جامعه،‌ نظام جمهوری اسلامی و کیان اسلام را حفظ کنیم.

انتهای پیام/


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4972 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 3486
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات