۲ کشته و ۹۷ مصدوم بعد از زمین لرزه/ مدیریت بحران تهران: مردم در مساجد ساکن شوند زلزله ای به قدرت ۵٫۲ ریشتر تهران، کرج و قم را لرزاند.
22 دسامبر 2017
ساعت انتشار مطلب : 0:52 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران را لرزاندبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،زمین لرزه ای با قدرت ۵٫۲ ریشتر ملارد در مرز ۲ استان تهران و البرز را لرزاند.

این زمین لرزه در طول جغرافیایی: ۵۰٫۹۶ و عرض جغرافیایی: ۳۵٫۶۹ در عمق ۷ کیلومتری زمین رخ داد.

ساعت ۱۱:۵۰؛ اعزام تیم های ارزیاب به مناطق زلزله زده
مرتضی سلیمی، رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در همین زمینه گفت: تیم های ارزیاب به منطقه زلزله زده اعزام شده اند.

وی افزود: فعلا خسارتی گزارش نشده است.

ساعت ۰۰:۱۰؛ گسل اشتهارد فعال شده است
مرادی، رئیس مرکز لرزه‌نگاری کشوری نیز در مورد زلزله تهران گفت: زلزله ۵/۲ ریشتری در مرز استان‌های البرز و تهران رخ داده است.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد که انتهای گسل اشتهارد فعال شده است افزود: تا این لحظه دو پس‌لرزه گرفتیم اما با توجه به بزرگی لرزه‌ی اولیه، نمی‌دانیم این زلزله‌ی اصلی بوده یا پیش لرزه؛ منتظریم ببینیم پس‌لرزه‌ها ادامه می‌یابد یا نه.

ساعت ۰۰:۲۰؛ زلزله تهران فعلا بدون خسارت
پیرحسین کولیوند، سرپرست سازمان اورژانس کشور از آمادگی بیمارستانها و اورژانس خبر داد و گفت: مردم خونسردی خود را حفظ کنند.

وی ادامه داد: تاکنون گزارشی مبنی بر خسارات مالی و جانی به دلیل زلزله ۵٫۲ ریشتری نداشتیم.

کولیوند خاطرنشان کرد: مردم هوشیار امشب را سپری کنند و از کنار اشیا و برخی وسایل منازل و شیشه ها فاصله بگیرند.

امیر سرتیپ شهنام بابلی، رییس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: در پی وقوع زلزله ۵.۲ ریشتری تهران، گردان بهداشت و درمان و تمامی بیمارستان‌ها و کادر پزشکی نیروی زمینی ارتش در حال آماده باش کامل هستند.

ساعت ۰۰:۳۰؛ ریزش در جاده چالوس بر اثر زلزله
سردار امیری، جانشین رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه جاده چالوس دچار ریزش شده است گفت: جاده چالوس و سایر جاده های منتهی به تهران و خروجی های تهران هم اکنون باز و قابل تردد است.

ساعت ۰۰:۴۵؛ ترک خوردن بافت های قدیمی در مناطق زلزله زده
مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان نیز اعلام کرد که ۵۴ دستگاه آمبولانس و دو دستگاه اتوبوس آمبولانس در منطقه کرج به حالت آماده باش هستند.

وی افزود: زلزله سبب ترک خوردن بافت های قدیمی شده است.

زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران را لرزاند/ ۲ کشته و ۹۷ مصدوم بعد از زمین لرزه/ ادارات تهران پنجشنبه تعطیل شد

ساعت ۰۰:۵۰؛ مردم اجازه تردد خودروهای امدادی را بدهند
مرتضی سلیمی، رییس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه کیلومتر ۱۶ جاده چالوس ریزش کرده است, گفت: شهر تهران قفل شده است و مردم اجازه تردد خودروهای امدادی را بدهند.

وی ادامه داد: با وجود اینکه خیابانهای تهران پر ازدحام شده است ولی طبق ارزیابی ها در البرز و مناطق دیگر خساراتی نداشتیم و فقط روستای اخترآباد کمی تخریب داشته است و یک نفر مصدوم داشتیم ولی مشکل خاصی وجود ندارد.

ساعت ۰۰:۵۵؛ آماده باش تمام کلانتری های تهران در پی زلزله
سردار رحیمی رییس پلیس پایتخت نیز در ارتباط با زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران گفت: کلانتری‌ها، پلیس راهور و مجموعه انتظامی پایتخت، آمادگی ۱۰۰ درصدی دارند.

وی ادامه داد: ترافیک پرحجم بوده و در برخی مقاطع سنگین و نیمه سنگین در معابر تهران است. ترافیک در محور تهران کرج و تهران دماوند پرحجم است.

ساعت ۱:۰۳؛ ریزش سنگ در جاده چالوس روی یک خودرو
مرتضی، سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از مصدومیت یک تن در اختر اباد ملارد خبر داد و گفت: یک خودرو هم در جاده چالوس روی آن سنگ ریزش کرده است.

ساعت ۱:۰۵؛ هجوم مردم به پمپ بنزین ها بعد از زلزله
در پی هجوم شهروندان تهرانی به پمپ بنزین ها شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: موجودی بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت کافی است و تمام انبارهای نفت در حالت آماده باش می‌باشد و جای هیچگونه نگرانی از بابت تامین سوخت نیست.

زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران را لرزاند/ ۲ کشته و ۹۷ مصدوم بعد از زمین لرزه/ ادارات تهران پنجشنبه تعطیل شد

ساعت ۱:۱۰؛ یک فوتی بر اثر ترس از زلزله تهران
مجتبی خالدی، روابط عمومی سازمان اورژانس کشوراز فوت یک شهروند در مارلیک کرج بر اثر شوک و ترس از زلزله خبر داد.

ساعت ۱:۲۰؛ آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروهای امدادی در پی زلزله تهران
مقیمی، استاندار تهران با اشاره به زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران گفت: نیروهای امدادی در سطح استان تهران در آماده باش ۱۰۰ درصدی هستند.

وی افزود: از مردم می خواهیم که ارامش خود را حفظ کنند.

مقیمی افزود:‌ کلیه نیروهای امدادی و انتظامی در سطح استان تهران در آماده باش کامل قرار گرفته‌اند لذا شهروندان تهرانی ضمن حفظ آرامش اخبار را تنها از منابع رسمی همچون صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و خبرگزاری‌ها پیگیری کنند.

استاندار تهران تاکید کرد: شهروندان آرامش خود را حفظ کنند و به موارد ایمنی که در این موارد لازم است رعایت شوند توجه داشته باشند و از شتابزدگی و حرکت خودروها در معابر خودداری کنند.

ساعت ۱:۴۰؛ جاده چالوس بعد از زلزله بازگشایی شد
سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات کشور در گفتگو‌ با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در رابطه با ریزش کوه در جاده چالوس اظار داشت: با توجه به زلزله ای که در ساعت ۲۳:۲۷ امشب داشتیم حادثه ریزش کوه در منطقه جاده چالوس – کرج رخ داد که خوشبختانه حادثه دیده ای در این مورد نداشتیم.

وی افزود: نیروهای راهداری در محل حادثه حاضر و همراه نیروهای جمعیت هلال احمر و تیم های ارزیابی به بررسی صحنه و رفع مشکل پرداختند.

وی ادامه داد: راهداری راه را بازگشایی کرده و هم اکنون تردد برقرار است اما از مردم در خواست می کنیم که از منطقه ترددی نداشته باشند.

ساعت ۱:۵۳؛ زلزله قم را تعطیل کرد
استانداری قم در پی زلزله ۵٫۲ ریشتری در ملارد که این شهر را لرزاند، اعلام کرد: با پیشنهاد مدیریت بحران استان و موافقت استاندارمحترم فردا پنجشنبه مورخ ۹۶/۹/۳۰ تمامی دستگاههای اجرایی و مراکز آموزشی (مدارس و دانشگاهها) بجز دستگاههای امدادی تعطیل است.

ساعت ۲:۰۵؛ دستور وزیر ورزش برای بازگشایی درب ورزشگاه ها به روی مردم بعد از زلزله
سلطانی‌فر، وزیر ورزش بعد از وقوع زلزله و هجوم مردم به خیابان ها گفت: سالن‌های عباس‌آباد (کلهر)، انقلاب، شورا ، دینار آباد، شهدای دهشاد، تختی، حجاب و نوایی در اندیشه دارای سیستم گرمایشی و آماده ارائه خدمات اسکان به مردم هستند.

ساعت ۲:۱۳؛ فرودگاه مهرآباد آماده زلزله تهران
رستمی، مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد از آمادگی کامل فرودگاه مهرآباد در مواجه با بلای طبیعی زلزله خبر داد .

وی گفت: فرودگاه مهرآباد کاملا عملیاتی وپروازها طبق برنامه از پیش تعیین شده انجام گرفته اند و در ادامه انجام می شوند .

رستمی گفت: مهرآباد آمادگی کامل برای شرایط اضطراری را دارا می باشد.

ساعت ۲:۲۰؛ مردم در مکان های مسقف نباشند
اسماعیل نجار، رئیس ستاد مدیریت بحران با اشاره به زمین لرزه تهران گفت: جلسه شورای مدیریت بحران از دقایق ابتدایی زلزله تشکیل شده است و دستگاه‌های اجرایی، آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

وی افزود: مشکل خاصی وجود ندارد و اوضاع آرام است و تقاضا می‌کنیم مردم آرامش خود را حفظ کنند. تمام دستگاه‌های تهران و البرز آماده‌باش هستند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور افزود: خوشبختانه هم‌اکنون آمادگی نسبی به وجود آمده و امیدواریم مشکل خاصی پیش نیاید. گزارش شده در پمپ بنزین‌ها ازدحام جمعیت پیش آمده و سوخت را با گالن نیز می‌برند؛ تقاضا می‌کنیم از دریافت سوخت در‌ گالن جداً پرهیز کنند و از ازدحام و مسدود کردن معابر خودداری کنند.

وی خاطر نشان کرد: مردم درصورت امکان در خانه و فضای مسقف نباشند و در صورت امکان بیرون از منزل، در پارک‌ها و حاشیه معابر مستقر شوند. در تهران جای خاصی برای اسکان اظطراری پیش‌بینی نشده و مردم هرجا فضاهای وسیعی بود می‌توانند مستقر شوند.

زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران را لرزاند/ ۲ کشته و ۹۷ مصدوم بعد از زمین لرزه/ ادارات تهران پنجشنبه تعطیل شد

ساعت ۲:۳۱؛ ادارات تهران تعطیل نیست
کریمی، معاون عمرانی استاندار تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در مورد احتمال تعطیلی ادارات و بانک های تهران بعد از وقوع زلزله گفت: ادارات و بانک های تهران پنجشنبه تعطیل نیست.

ساعت ۲:۵۵؛ شدت زلزله را نمی توان پیش بینی کرد
مهدی زارع، عضو پژوهشگاه زلزله شناسی در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در مورد پیش ینی شدت زمین لرزه ها عنوان کرد: اعلام قطعی شدت کم یا زیاد زلزله الزاما وجود نداشته و پیش بینی نمی شود.

ساعت ۳:۰۳؛ آغاز اسکان اضطراری در اندیشه
شهردار اندیشه دستور اسکان اضطراری شهروندان را صادر کرد.

بر این اساس ورزشگاه‌های ایثار فاز ۳، ولایت فاز ۳، تختی فاز ۳، شهدای فاز ۲ و ساختمان مرکزی شهرداری جهت اسکان شهروندان محترم، آماده است.

ساعت ۳:۱۰؛ تهران تعطیل شد
مقیمی استاندار تهران از تعطیلی تمامی ادارات و مراکز دولتی به جز دستگاه های خدمات رسان در روز پنجشنبه ٣٠ آذر خبر داد.

همچنین بر اساس اعلام استانداری البرز، ادارات این استان نیز پنجشنبه تعطیل شد.

ساعت ۴:۳۲؛ اعلام آخرین آمار مصدومان زلزله تهران و البرز

اسماعیل نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور در موردتعداد مصدومان زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران گفت: تعداد مصدومانی که پس از زلزله به مراکز درمانی مراجعه کردند، یک نفر در ساوه و ۴۲ نفر در استان البرز بوده‌اند اما هیچ یک از آنان در پی تخریب ساختمان و یا ریزش آوار دچار مصدومیت نشده بلکه حین فرار دچار حادثه شده بودند.

زلزله ۵٫۲ ریشتری تهران را لرزاند/ ۲ کشته و ۹۷ مصدوم بعد از زمین لرزه/ ادارات تهران پنجشنبه تعطیل شد

ساعت ۴:۳۹؛ لغو طرح سراسری زوج و فرد به علت زلزله در تهران
پورسید اقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح زود و فرد از درب منازل و بازگشت ساعت و محدوده اجرای طرح ترافیک به حالت عادی در روز پنجشنبه خبر داد.

بر این اساس طرح ترافیک در روز پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ در محدوده خود آغاز شده و تا ساعت ۱۳:۳۰ ادامه خواهد داشت.

ساعت۶:۰۰؛ زلزله در ملارد مصدومی نداشته است
فرماندار ملارد اعلام کرد: در نتیجه زلزله ملارد هیچ مصدومی نداشتیم، اما ترس از وقوع زمین لرزه و فرار سببب مرگ یک زن باردار و مصدومیت ۲۰ نفر از شهروندان این منطقه شد.

ساعت ۸:۴۵؛ ترافیک روان در معابر شهری و بین شهری فردای زلزله تهران
سرهنگ رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه ناجا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای اصلی کشور و شهر تهران به صورت روان است و هیچ مشکل ترافیکی وجود ندارد.

وی افزود: ترافیک در محورهای خروجی شهر تهران هم روان است. محور کندوان و هزار باز و تردد در آن جریان دارد ولی از مردم تقاضا می‌شود حتی الامکان از ترددهای غیر ضروری در این محورها اجتناب کنند.

ساعت ۸:۵۵؛ لغو آزمون استخدامی سازمان بازرسی کشور در پی زلزله
در پی رخداد زلزله شب گذشته تهران، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: برگزاری آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور امروز لغو شد. زمان برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می شود.

ساعت ۹:۰۹؛ ۹۷ مصدوم و یک کشته به علت ترس از زلزله
مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: زلزله ۵٫۲ ریشتری ملارد تاکنون ۱۲ پس لرزه، یک کشته و ۹۷ مصدوم داشته است.

وی افزود: در استان البرز ۵۰ مصدوم، تهران ۳۴ مصدوم، ساوه ۱۲ مصدوم و قزوین نیز ۱ مصدوم داشتیم.

سلیمی ادامه داد: یک نفر نیز در استان البرز به علت ترس حاصل از وقوع زلزله سکته و فوت کرده است.

ساعت ۹:۴۲؛ ۲ کشته گزارش شده است
اسماعیل نجار، در برنامه زنده تلویزیونی گفت: ۱۲ پس لرزه بعد از زلزله دیشب ثبت شده است که بزرگترین آن ۲٫۶ ریشتر قدرت داشته است.

وی درباره تلفات زلزله شب گذشته گفت: یک کودک هفت ساله جان خود را از دست داده که در حال بررسی علت آن هستیم. در ملارد هم یک کشته گزارش شده است.

رییس ستاد مدیریت بحران درباره مصدومان نیز گفت: ۵۶ نفر در البرز به دلیل فرار مصدوم شده اند و یک مصدوم به دلیل آتش سوزی چادر گزارش شده است.

وی با اشاره به وضعیت شب گذشته در استان های البرز و تهران گفت: مردم البرز و تهران شب سختی را پشت سر گذاشته اند و همکاری را با دستگاه های اجرایی داشته اند. توصیه میکنیم مردم آرامش داشته و همچنان هوشیار باشند.

نجار افزود: پس از زلزله ستاد بحران در استان ها تشکیل شده و تصمیم بر تعطیلی ادارات استان های قم، تهران و البرز گرفته شده است. دستگاه های امدادی همچنان در آماده باش هستند و شب گذشته نیازهای مردم مانند سوخت تامین شده است.

وی همچنین گفت: نیروهای ارزیاب به محل زلزله اعزام شدند تا وضعیت را بررسی کنند.

ساعت۱۰:۳۸؛ آمادگی پایگاه‌های هلال احمر در استان‌های معین تهران
محمود محمدی‌ نسب دبیرکل جمعیت هلال‌احمر در خصوص جزییات زمین لرزه شب گذشته تهران اظهار کرد: سازمان جمعیت هلال احمر استان‌های تهران، البرز، قزوین، گیلان و استان مرکزی در پی وقوع زلزله ۵٫۲ ریشتری شب گذشته ملارد در حالت آماده باش هستند.

وی ادامه داد: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در پایگاه استان هایی مذکور مستقر شدند و تیم های ارزیاب شامل ۱۱ تیم، برای ارزیابی به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر تصریح کرد: تاکنون آسیب جدی در اثر زمین لرزه شب گذشته استان تهران و استان‌های همجوار گزارش نشده است و تنها تعدادی مصدوم شدند که لزوما به عنوان مصدومان به واسطه وقوع زلزله و یا ریزش آوار نبودند.

محمدی نسب خاطرنشان کرد: مصدومان پس از وقوع زلزله به دلیل ترس اقدام به فرار کرده بودند که در اثر برخورد با اشیاء و یا زمین خوردن، مصدوم شدند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر تاکید کرد: مردم آمادگی خود را حفظ کنند و از ماندن در کنار شیشه و پنجره و یا زیر لوسترها خودداری کنند.

ساعت۱۱:۴۸؛ احتمال وقوع زلزله با قدرت بزرگ تر در تهران و البرز
محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: این احتمال وجود دارد که گسل ماهدشت با توجه به تهاتری که با گسل‌های دیگر همچون گسل ایپک و اشتهارد دارد سبب زلزله بزرگ‌تری در تهران و البرز شود.

وی افزود: گسل ماهدشت سابقه فعالیت چندانی نداشته است و حداکثر بزرگای آن ۶ ریشتر است.

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی تصریح کرد: بعد از زلزله ۵.۲ ریشتری چندین پس‌لرزه رخ داد که از بزرگای زلزله کم شده است و امید داریم که زلزله نخست زلزله اصلی باشد.

ساعت ۱۲:۳۰؛ ثبت ۱۳ پس لرزه
بهنام سعیدی سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: بعد از زلزله ۵٫۲ ریشتری که در عمق ۱۵ کیلومتری به وقوع پیوست لرزش زمین در استانهای البرز، تهران ، قزوین ، مرکزی ، قم و بخشی از استان مازندران احساس شد.

وی در ادامه افزود: پس از زلزله ۵٫۲ ریشتری تاکنون ۱۳ پس لرزه به ثبت رسیده است که بزرگترین پس لرزه در ساعت ۰۴:۳۹ صبح امروز با قدرت ۲٫۶ ریشتر بوده است.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه پیش لرزه گزارشی نشده است بیان کرد: تمام دستگاه های خدمات رسان و امدادی در حالت آماده باش به سر می برند.

سعیدی در پایان عنوان کرد:‌ در بعضی از اخبار اعلام شده که ۲ کشته داشتیم و یکی از این فوتی ها کودک ۷ ساله است که موضوع در حال بررسی است.

ساعت ۱۴:۰۷؛ مردم برای امنیت بیشتر از تهران خارج شوند
مقیمی، استاندار تهران در توصیه هایی به مردم گفت: شهر تهران با جمعیت ۵.۵ میلیون دیشب شرایط سختی داشت به سازمان‌های مربوطه برای حضور در شرایط اضطرار در شهر و شهرستان‌های استان تهران آماده باش اعلام شد.

وی ادامه داد: در تهران به دلیل ایجاد آرامش و جلوگیری از آلودگی هوا روز پنج‌شنبه تعطیل اعلام شد.

استاندار تهران تاکید کرد: از الان تا زمانی که به شرایط عادی باز گردیم شرایط اضطرار است و اگر لازم باشد چادر و اسکان اضطراری در تهران در نظر گرفته و توزیع خواهد شد.

وی افزود: مردم در صورت امکان برای امنیت بیشتر از تهران خارج شوند و در شهر خطوط ویژه را برای عبور و مرور انتخاب نکنند.

ساعت ۱۴:۳۵؛ سوله های مدیریت بحران برای اسکان مردم نیست
احمد صادقی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه سوله های مدیریت بحران دارای تجهیزات لازم برای مدیریت شهری است، اظهار کرد: سوله های مدیریت بحران برای اسکان شهروندان و استقرار شبانه آنها نیست.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تصریح کرد: مردم در هنگام زلزله باید به مساجد، ورزشگاهها و مدارس امن ، پارکها و فضای سبز مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه سوله ها محل استقرار ساختار مدیریت بحران در هر محله و منطقه است، بیان کرد: ما یک پایگاه مدیریت بحران در سطح نواحی و مناطق داریم که نام آن سوله های مدیریت بحران است و محل استقرار مدیرانی است که حادثه هر منطقه را مدیریت می کنند.

صادقی خاطرنشان کرد: پایگاه های مدیریت بحران مناطق و نواحی، محل دپو اقلام اولیه مانند چادر و پتو برای مردم و یا اسکان شهروندان نیست، بلکه محلی برای نگهداری تجهیزات تیم های عملیاتی است .

وی در پایان گفت: وظیفه تامین تجهیزات زلزله به عهده دستگاههای مرتبط مثل هلال احمر و اورژانس است.

ساعت ۱۵:۵۴؛ دستور خروج از شهر ندادیم

محمدحسین مقیمی گفت: هیچ گونه تصمیمی در رابطه با خروج مردم یا تخلیه شهر از سوی استانداری یا سایر نهادها اتخاذ نشده است.

استاندار تهران تاکید کرد: در حال حاضر تمامی دستگاهها در آماده‌باش کامل هستند و جای هیچگونه نگرانی برای مردم خوب ما وجود ندارد.

مقیمی به مردم توصیه کرد که در این شرایط و ساعات آتی خونسردی و آرامش خود را حفظ کنند و به هیچ عنوان به شایعات و اخبار بی‌اساس و کذب برخی رسانه‌ها و فضای مجازی توجه نداشته باشند.

وی گفت: حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی به همراهی آمادگی دستگاهها در این شرایط انجام گرفته است و خوشبختانه هیچ مشکلی در استان تهران وجود ندارد.

انتهای پیام/


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4672 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 3475
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات