رستگاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان: فردا تمام مقاطع تحصیلی و مهدکودک های تهران تعطیل است/ اجرای سراسری طرح زوج و فرد از درب منازل
17 دسامبر 2017
ساعت انتشار مطلب : 23:05 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران گفت: تمام مقاطع تحصیلی و مهدکودک‌ها فردا (دوشنبه) به دلیل آلودگی هوا تعطیل است.

محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه محیط زیست گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به نتیجه جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا اظهار داشت : فردا (دوشنبه ) تمام مقاطع تحصیلی و مهد کودک های تهران به جز پردیس، دماوند و فیروزکوه به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شد.

رستگاری با بیان اینکه اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل از فردا تا چهارشنبه اجرا خواهد شد، ادامه داد:فروش طرح ترافیک روزانه در تهران تا چهارشنبه ممنوع است.

معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران افزود:بازی تیم های استقلال و ایرانجوان بوشهر و بازی پرسپولیس و نفت آبادان نیز به دلیل آلودگی هوا لغو شد.

وی با بیان اینکه فعالیت های عمرانی فردا متوقف و تردد کامیون ها تا آخر هفته ممنوع اعلام شد، تاکید کرد: فعالیت معادن شن و ماسه و کارخانجات تا چهارشنبه ممنوع است و اورژانس در تمام میادین تهران تا ۳ روز آینده مستقر است.

رستگاری گفت:تمام ورزش های همگانی نیز به دلیل آلودگی هوا ممنوع اعلام شده است.

انتهای پیام/


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4972 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 3438
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات