در گفت و گو با “عصر ایران” علی مطهری: قرار داد با توتال باعث می‌شود ریسک سرمایه‌گذاری در ایران کمتر شود/ قرار داد با توتال یک امتیاز مثبت برای دولت است.
08 جولای 2017
ساعت انتشار مطلب : 13:05 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد قرارداد ایران و توتال وهجمه‌هایی که دراین زمینه برخی افراد به دولت وارد می کنند گفت: این قرارداد یک اقدام بسیار خوبی بود و در چنین شرایطی که آمریکا به دنبال تحریم های جدید است این همکاری باعث شد که اعتماد کشورهای خارجی به ایران بیشتر شود .

نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با عصر ایران ادامه داد : با این همکاری ریسک سرمایه گذاری در ایران برای کشورهای خارجی کمتر می‌شود و این قرار داد یک امتیاز مثبت برای دولت یازدهم است.

علی مطهری: قرار داد با توتال باعث می‌شود ریسک سرمایه‌گذاری کمتر شود/ قرار داد با توتال یک امتیاز مثبت برای دولت است
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: البته بعضی از افراد به اصل قراردادهای آی پی سی انتقاد دارند و اصل قرارداد را قبول ندارند و آن بحث دیگری است که باید در جای خودش مطرح شود ولی اگر ما قراردادهای آی پی سی را پذیرفته باشیم این اقدام خوب و مثبتی است که توسط دولت انجام شده است.

برخی از مخالفان دولت روحانی بعد از انعقاد قرار داد میان ایران و توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی، با امضای این قرار داد مخالفت کردند و آن را بر خلاف استقلال کشور معرفی کردند و خواستار بررسی مجدد و حتی لغو آن شدند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4955 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2245
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات