امام جمعه اصفهان :انتخابات باید نماد وحدت بیشتر باشد نه اینکه باعث اختلاف شود.
29 ژوئن 2017
ساعت انتشار مطلب : 17:59 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

به گزارش خبرگزاری فارس از اردستان، آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد شامگاه چهارشنبه در مسجد جامع هزار ساله زواره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه سید نورالله طباطبائی نژاد، حسن بخشایش و محمود تفویضی زواره بیان کرد: شهدا به گردن همه مردم حق دارند و فراموش کردن راه و یاد شهدا خیانت است.

وی با بیان این که آثار شهدا را همگی احساس می‌کنیم و این امنیتی که داریم را مدیون شهدا هستیم، افزود: امسال اتفاق خوبی افتاد و آن برگزاری انتخاباتی باشکوه بود که در این مورد باید همه تابع رأی اکثریت باشیم و به همدیگر احترام بگذاریم.

امام جمعه اصفهان اظهار داشت: هر کسی که سر کار هم آمد باید برای خدا کار بکند و از سلایق شخصی دست بردارد، اگر دشمنی دارد برای خدا داشته باشد و اگر دوستی هم دارد برای خدا باشد.

وی با هشدار نسبت به ایجاد انشقاق بین آحاد جامعه گفت: انتخابات باید نماد وحدت بیشتر باشد نه اینکه باعث اختلاف بشود، در زمان تبلیغات بی‌ادبی‌ها و بد اخلاقی‌ها صورت گرفت ولی نباید این اختلافات به بعد از انتخابات انتقال پیدا کند.

طباطبائی نژاد تصریح کرد: مساله کفر و نفاق در طول تاریخ در جهان وجود داشته و هر کدام از ما باید ببینیم در کدام دسته قرار داریم، طبق آیات قرآن در تمام زمان‌ها یک طرف جبهه حق است هست و طرف دیگر طاغوتیان هستند.

امام جمعه اصفهان با بیان این مطلب که مانند گذشته بینی آمریکا را در سوریه و عراق و یمن به خاک می‌مالیم، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها بعد از چندین سال جنگ داخلی در سوریه و عراق نتوانستند کاری انجام بدهند، اگر بتوانیم در مدیریت کلان نیز قوی‌تر عمل کنیم در تمام زمینه‌ها نسبت به دیگر کشورها پیشی خواهیم گرفت.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4575 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2194
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات