نامه سیدحسن خمینی به روحانی درباره یک عزل.
29 مه 2017
ساعت انتشار مطلب : 20:41 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

فرارو سید حسن خمینی، عضو هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی نامه ای به رییس جمهور ضمن اعلام فقدان وجاهت قانونی در موضوع عزل رییس دانشگاه ازاد اسلامی و نیز نصب سرپرست جدید بدون رای گیری در هیات امنا دانشگاه از وی خواست نسبت به مسئله برای راهگشایی ورود کند.

متن این نامه که در اختیار خبرگزاری برنا قرار گرفته است به این شرح است:

بسمه تعالی

جناب حجه الاسلام و المسلمین آقای روحانی

با سلام

به نظر اینجانب روند عزل برادرمان جناب اقای میرزاده از وجاهت قانونی برخوردار نیست و حداقل آن است که شبهه غیر قانونی بودن آن بسیار قوی است. هم چنین نصب سرپرست نیز بدون رای گیری در هیات امنا بوده است. ورود حضرتعالی در مسئله حتما مفید و راهگشا خواهد بود.

با تشکر سید حسن خمینی ٩۶/٣/٢

از زمان برکناری حمید میرزاده تا امروز حدود یک ماه می گذرد، در این مدت حدود ١٠ عزل و نصب در دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق افتاده است.

اولین جابه‌جایی پس از میرزاده متعلق به ریاست روابط عمومی دانشگاه آزاد یعنی حسین منوری بود. پس از برکناری حسین منوری، محمدمهدی جولایی ریاست روابط عمومی دانشگاه آزاد را بر عهده گرفت. هومن ستاری، رئیس حراست دانشگاه آزاد اسلامی هم پس از آمدن علی محمد نوریان، ریاست جدید دانشگاه آزاد برکنار شد و جای خود را به سید علیخانی داد، شایان تقی زاده مدیر کل پیگیری دانشگاه آزاد جای خود را به گوهری داد، پس از برکناری علیرضا مصدق، مدیرکل حقوقی دانشگاه آزاد گوهری جایگزین وی شد.

همچنین روز گذشته یاسر هاشمی که ریاست دفتر هیئت امنای دانشگاه را برعهده داشت، از مسئولیت خود برکنار شد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4955 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2068
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات