محسن غرویان در گفتگو با «انتخاب»: دو تن از مراجع بزرگ قم و یکی از بنیانگذاران جامعه مدرسین به روحانی رای دادند / برخی طلبه های جوان در قم علیه روحانی به کار گرفته شدند/ ناراحتی اهل حوزه و علما از دیدار رئیسی و تتلو.
24 مه 2017
ساعت انتشار مطلب : 16:40 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
آیت الله محسن غرویان از اساتید حوزه معتقد است که برخی فعالیت های تخریبی باعث کاهش آرای روحانی در قم شد، با این حال، بسیاری از مراجع و علما به او رای دادند.
غرویان در گفتگو با خبرنگار «انتخاب» اظهار داشت: در قم، برخی طلبه های جوان را به کار گرفتند و آنها را علیه روحانی به میان مردم و روستاها فرستادند و مسئله ی ۲۰۳۰۰ را بزرگنمایی کردند و نهایتا این تبلیغات موثر افتاد.
وی افزود: بدنه ی علمی حوزه و اکثریت اساتید سطوح بالای حوزه، دکتر روحانی را در انتخابات حمایت کرده اند. همچنین، اخیرا بیانیه ای آماده کرده اند که بزودی منتشر می شود.
دو تن از مراجع بزرگ قم و یکی از بنیانگذاران جامعه مدرسین به روحانی رای دادند / کاهش آرا در قم به دلیل تبلیغات برخی طلبه های جوان علیه روحانی بود / ناراحتی اهل حوزه و علما از دیدار رئیسی و تتلو
غرویان اضافه کرد: طیف وسیعی از اعضای جامعه مدرسین گفتند نظرمان به غیر از روحانی نبوده است. حتی در شب انتخابات، از یکی از معممین مورد وثوق شنیدم که ایشان نام دو تن از مراجع بزرگ قم و همچنین یکی از اعضای بلندپایه فعلی جامعه مدرسین را بعنوان حامیان روحانی نام برد. از بیت این مراجع که پرسیده شده بود، گفته بودند به دکتر روحانی رای بدهید.
وی ادامه داد: برای اهل اطلاع مسلم بود که جمع زیادی از مراجع و شخصیت های برجسته حوزوی و استاید سطوح خارج حوزه، حامی روحانی هستند.
غرویان در پاسخ به سئوالی در مورد دیدار رئیسی با یک خواننده جنجالی گفت: به نظر می رسد آن دیدار، دیدار خوبی نبود و به صلاح کاندیدای محترم نبود. انچه که ما در بین مردم،  جامعه و اهل حوزه و علما و مدرسین دریافت کردیم، نشان از نارضایتی داشت، می گفتند که ان دیدار باعث ریزش ارای جناب رئیسی شده است.
وی افزود: فکر می کنم خود اقای رئیسی هم از اثار بعد از آن دیدار چندان راضی و خشنود نیستند. آن دیدار، دیدار خوبی نبود.

نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4779 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2040
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات