علی اکبر جوانفکر: با آن همه یال و کوپال ارضی و سماوی اندازه چوب خشک هم نبودید!
22 مه 2017
ساعت انتشار مطلب : 20:21 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: اصولگرایانی که ادعا می کردند در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ مردم به چوب خشک رای می دهند اما به روحانی رای نخواهند داد، اینک نظاره گر این حقیقت هستند که آنها حتی قادر به ایفای نقش چوب خشک هم نبوده اند.

کسانی که با تکیه بر ذهنیت سازی های مخرب و ناصواب ، دکتر احمدی نژاد را از صحنه انتخابات ریاست جمهوری حذف کردند ، اکنون باید دریافته باشند که آنها با همه یال و کوپال ارضی و سماوی خود ، بسیار ناتوان تر از رقابت با کسی بوده اند که در سال ۹۲ به صورت ناپلئونی رئیس جمهور ایران شده بود.

این گروه از اصولگرایان با خوش باوری برامده از نوعی ساده اندیشی ، به این باور رسیده بودند که روحانی را به سبب مسئولیتش در ایجاد وضعیت نابسامان و بحرانی در اقتصاد کشور و سرخوردگی های شدید ناشی از نافرجامی برجام ، به رئیس جمهوری یک دوره ای تبدیل خواهند کرد اما در عمل ، ناتوان از انجام چنین کاری بودند و این فرصت را برای او فراهم آوردند تا در آینده ای نه چندان دور ، آراء به دست آمده را به عنوان دستاویزی برای مواجه ساختن کشور با چالش های مخاطره آمیز مورد استفاده قرار دهد.

اصولگرایان مدعی بودند که حضور دکتر احمدی نژاد در عرصه انتخابات ، باعث دو قطبی شدن فضای عمومی کشور خواهد شد و به همین دلیل او را از صحنه حذف کردند تا به زعم خویش ، در شکست دادن روحانی یکه تازی کنند اما آنها از این حقیقت غافل ماندند که روحانی با دو قطبی کردن فضای انتخابات ، آنها را در این رقابت پشت سر خواهد گذاشت و چنین نیز کرد.

خودبرتربینی و نادیده انگاشتن دیگران در همه زمانها به نتیجه مشخصی منتهی می شود اما غرور و نخوت همواره مانع از دیده شدن حقایق پیش رو بوده است.

این همه در حالی است که با وجود تلاش های رندانه دو طرف برای مصادره آراء حامیان دکتر احمدی نژاد ، ایشان با صراحت و تاکیدهای مکرر اعلام کرده بودند که هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را مورد حمایت قرار نداده و نخواهندداد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4951 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 2019
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات