رئیسی: دولت در قلب راکتور بتون ریخت / چرا می گویید مردم را به جلسات سخنرانی من می آورند؟ در فتنه ۸۸ هم می‌گفتند مردم به خاطر ساندویچ می‌آیند / باید کشور را نجات دهیم؛ به همین زودی‌ پیام مردم را دریافت خواهید کرد.
13 مه 2017
ساعت انتشار مطلب : 10:20 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اگر کسی یک سر به ورامین و قرچک بزند می‌فهمد وضعیت کشور چگونه است و باید کشور و مردم را از وضعیت کنونی نجات داد.
به گزارش انتخاب، سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری دیشب در ورامین گفت: امروز هرچه پرده ها کنار می‌رود وضعیت کشور بیش از پیش روشن می‌شود. دولت کشور را معطل گذاشت و این نگاه مشکلات جدی برای کشور ایجاد کرده است،.
وی تصریح کرد: مسئله بتون ریزی در قلب راکتور کافی نیست. این مهم مورد تمسخر این آقایان دولتی‌ها شده است که چرا ما قدرت دفاعی خود را نشان می‌دهیم.
رئیسی با بیان اینکه اگر کسی یک سر به  ورامین و قرچک بزند می‌فهمد وضعیت کشور چگونه است، گفت: باید کشور و مردم را از وضعیت کنونی نجات داد. از خارج و داخل به بنده  هجمه می‌کنند. من با هرکس که فساد کرده اغماض نکرده‌ام، حالا هیچ چیز از زندگی من پیدا نکردید و می‌گویید که مردم را به جلسات سخنرانی‌ام می‌آورند؟ چرا به مردم توهین می‌کنید؟ به همین زودی‌ پیام مردم را دریافت خواهید کرد.
وی افزود: در فتنه ۸۸ هم می‌گفتند مردم به خاطر ساندویچ می‌آیند. چرا نمی‌خواهید مردمی که به شما اعتراض دارند و جوانانی که به ستوه آمده‌اند را باور کنید؟ اگر باور نکنید به زودی باور خواهید کرد.
رئیسی خاطرنشان کرد: شما ضربات جبران ناپذیری به کشور و مردم ما زده‌اید و این وضعیت لابد تغییر می‌کند.  از چه کسی ناراحت هستید؟ از کارگران  معدن عصبانی هستید؟ از  دست مردم ناراحتید؟ ما می‌گوییم چرا جوانها و مردم را باور  نکردید؟ چرا ۵� � هزار جوان  ما را در صف وام ازدواج نگه داشته‌اید؟
این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه من مثل استادم آقای بهشتی با توهین عقب‌نشینی نمی‌کنم، گفت: انتخابات آتی شرایط استثنائی است و شرایط عمیق‌تر از مسائل اقتصادی است و باید شرایط به نفع مردم تغییر کند. برای نجات مردم از هیج سنگ و چوبی و نیزه‌ای که به سمت من بیاید، ترس ندارم. درد ما فساد و کم کاری است و میخواهند مردم را ناامید کنند. چرا مردم را دچار سرخوردگی می‌کنید؟  برای نجات اقتصاد فرهنگ و سیاست به عرصه آمدیم. مردم در روز انتخابات حتماً وضعیت را تغییر می‌دهند.
وی افزود: انتخابات رقم زدن شرایط استثنایی است. باید در این شرایط با اعتماد به خدا و اعتماد مردم و دستان جوانان و مردم وضعیت را تغییر دهیم. به مردم وعده می‌دهند که شرایط را تغییر می‌دهند اما ما فکر می‌کنیم با همین شرایط امکان نجات وضعیت کشور با منابع و نیروی انسانی متراکم وجود دارد.
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه معیشت و بیکاری یک مسئله است اما مسئله اساسی آسیبی است که رهبری مطرح کردند و آن نگاه به بیگانه است، گفت: اینکه بیگانه را در مسائل کشور تاثیر دهند، کشور را دچار مشکل کرده است. بعضی کشورها از نگاه به بیگانه آسیب دیدند از جمله لیبی که هم بحث هسته‌ای و هم بحث موشکی را از دست دادند. نگاه به بیگانه غلط است و با تذکرات مردم و رهبری هم مسیر عوض نشد و همین مسیر ادامه دارد. ما کلید حل مشکلات را به جای بیگانگان مردم می‌دانیم.
وی افزود:‌ شما به مردم وعده دادید که کشور بازار کالای چینی نباشد. در دولت قبل هر سال پنج میلیارد دلار و در این دولت به ده میلیارد رسید.چرا به وعده خود عمل نکردید؟ به مردم وعده می‌دهند که شرایط را تغییر می‌دهند اما ما فکر می‌کنیم با همین شرایط امکان نجات وضعیت کشور با منابع و نیروی انسانی متراکم وجود دارد.

 


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4951 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1974
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات