مطهری در گفت‌وگو با خانه ملت: کاندیداها از وسایل مشروع برای تبلیغات استفاده کنند/ دستاوردهای ۴ ساله دولت بیان شود .
11 مه 2017
ساعت انتشار مطلب : 8:17 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است آقایان روحانی و جهانگیری در مناظرات باید دستاوردهای دولت را بیشتر بیان کنند.
 

کاندیداها از وسایل مشروع برای تبلیغات استفاده کنند/ دستاوردهای 4 ساله دولت بیان شود

علی مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اینکه کاندیداها نسبت به دستاوردهای دولت در مناظرات و تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری توجهی ندارند و بیشتر کاستی‌ها را برجسته  می‌کنند، اظهار داشت: آقایان روحانی و جهانگیری در مناظرات باید دستاوردهای دولت را بیشتر بیان کنند، بهتر است بجای پاسخ دادن به ایرادهای طرف مقابل، دستاوردهای ۴ ساله دولت را بیان کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم نسبت به بسیاری از دستاوردهای دولت بی‌اطلاع هستند و توجه به این موضوع می‌تواند موثر واقع شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در ارتباط با اینکه اعتقاد جریان دولت، مبنی بر اینکه نسبت به عملکرد دولت سیاه نمایی می‌شود، ادامه داد: دو طرف حاضر در انتخابات ریاست جمهوری، همدیگر را گلوله باران می‌کنند ولی به طور کلی می‌توان گفت، رقابت‌های انتخاباتی توام با عوام فریبی شده است.

مطهری متذکر شد: کاندیداها در رقابت‌های انتخاباتی از وسیله مشروع و مقدس برای رسیدن به هدفشان استفاده نمی‌کنند، ما مجاز نیستیم از وسایل نامقدس برای رسیدن به هدف مقدس استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در تبلیغات، کاندیداها شخصیت خود را نشان می‌دهند و مردم باید توجه کنند و ببینند که بین این افراد، کدامیک شخصیت یک رئیس جمهور را دارد زیرا این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: اگر کسی حاضر باشد به هر وسیله‌ای به این مقام برسد، یک نقطه ضعف است و بعدا نیز اگر رئیس جمهور شود، مشکلاتی را برای کشور ایجاد می‌کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کسی در رقابت‌های انتخاباتی شخصیت خود را محفوظ نگهدارد و رای نیاورد، بهتر از این است که با استفاده از وسایل و راه‌های نادرست، این مقام را به دست آورد.

مطهری با بیان اینکه در عملکرد صدا و سیما بی عدالتی را مشاهده نکردم و عملکرد بدی نداشته است، اظهار داشت: برخی خطوط قرمزی برای آن ها مشخص شده است و مجبورند بر اساس آن عمل کنند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4666 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1964
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات