روحانی رسما کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد/ رئیس جمهور: دوباره آمدم برای ایران، برای اسلام، از همه میخواهم دوباره بیایند برای ایران، برای اسلام / هوو هایی که بارها قصد کشتن نوزاد برجام را داشتند، نمی توانند سرپرست خوبی برای این فرزند باشند.
14 آوریل 2017
ساعت انتشار مطلب : 16:22 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رسما کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شد.

به گزارش خبرنگار «انتخاب»؛ روحانی با حضور دز وزارت کشور در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

روحانی در نشست خبری گفت:

* از امروز به بعد حفظ برجام یکی ازمهمترین مسائل اقتصادی و سیاسی است/احیای اخلاق با حقوق شهروندی و گردش آزاد اطلاعات امکان پذیر است/از تورم ۴٠ درصد به تورم ٧ درصد رسیدیم/ به اشتغال خالص بالای ۶٣٠ هزار رسیدیم/هوو هایی که بارها به قصد کشتن نوزاد برجام تصمیم گرفته بودند نمی توانند سرپرست خوبی برای این فرزند باشند/‎انچه برای ما مهم است امنیت ایران است امنیت ایران یکی از هدف های بزرگ دولت یازدهم بود که شما می بینید در عرصه بین المللی سایه شوم جنگ کنار رفته و با مردم محور بودن امروز شاهد یک امنیت کم نظیر در تاریخ ایران هستیم.

*عزت ایران اکنون بازگشته/ بازگشت به بازار نفت به معنای عزت ایران است/ پول ایران دارای ثبات بوده حتی بیش از یورو و پوند ثبات داشته/ ملت ایران از نیمه راه بازنخواهد گشت/ ما راه را ادامه خواهیم داد و در نیمه راه نخواهیم ماند/‏ دوباره آمدم، برای ایران. از همه میخواهم دوباره بیایند، برای ایران / امنیت ایران یکی از اهداف دولت یازدهم بود. شما می بینید که سایه شوم جنگ از سر ایران کنار رفته است. /همان‌طور که در سال ۹۲ وعده داده بودیم که چرخ سانتریفیوژها باید بچرخد، امروز مدرن‌ترین سانتریفیوژها یعنی آی آر ۸ دارند، می‌چرخند./سال٩٢ به مردم قول نجات اقتصاد، تعامل با دنیا و احیای اخلاق دادم. احیای اخلاق با حقوق شهروندی و گردش آزاد اطلاعات امکان پذیر است.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4743 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1913
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات