انتخاب_رحیم پور ازغدی با اشاره به اعدام علیرضا اکبری به جرم جاسوسی: اطراف روحانی از این [جاسوس ها] هنوز هم هستند، اگر خود روحانی [جاسوس] نباشد حسن
09 مه 2023
ساعت انتشار مطلب : 18:51 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اعدام علیرضا اکبری که چندی پیش با اتهام جاسوسی اعدام شد، گفت: [علیرضا اکبری] در ستاد روحانی هم بوده. دور و بر روحانی از این آدم‌ها هنوز هم هستند، اگر خودش نباشد.

به گزارش «انتخاب»، حسن رحیم پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در همایش «دانشگاه تراز انقلاب اسلامی مبتنی بر بر گام دوم انقلاب» با اشاره به اعدام علیرضا اکبری که چندی پیش با اتهام جاسوسی اعدام شد، گفت: آقایی که اعدامش کردند و سه تا داغ مهر داشت کیف کردید؟ نمی‌دانم چه کار می‌کنند. من هر چقدر سرم را محکم به مهر می‌زنم نمی‌شود. هر چقدر تو نماز خواندی من هم خواندم.

او ادامه داد: [علیرضا اکبری]سابقه جبهه هم داشت، سابقه پاسداری هم داشت معاون وزیر دفاع هم بود. ۱۰ سال است که به انگلیسی‌ها و آمریکایی‌ها اطلاعات می‌دهد.

رحیم پور ازغدی اضافه کرد: [علیرضا اکبری] در ستاد روحانی هم بوده. دور و بر روحانی از این آدم‌ها هنوز هم هستند، اگر خودش نباشد.

او افزود: دشمن می‌آید از اندرونی‌ترین مرکز شما آدم می‌گیرد


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4779 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 14272
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات