انتخاب-آیت‌الله نوری همدانی: همانطور که «حجاب» اهمیت دارد «ربا» هم مورد توجه باشد / مردم امروز در سختی معیشت هستند؛ باید حل مشکلات مردم اولویت کار مسئولان باشد
01 مه 2023
ساعت انتشار مطلب : 20:38 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

آیت الله نوری همدانی با بیان اهمیت اجرای احکام اسلامی در جامعه گفتند: احکام خدا را نمی توان تعطیل کرد و باید آن را اجرایی نمود همانطور که موضوع حجاب اهمیت دارد موضوع ربا که مصیبتی شده و ما هم مکرر گفتیم و نوشتیم ولی همچنان برقرار است باید مورد توجه باشد

 

خبرگزاری حوزه: آیت الله نوری همدانی با بیان اهمیت اجرای احکام اسلامی در جامعه گفتند: احکام خدا را نمی توان تعطیل کرد و باید آن را اجرایی نمود همانطور که موضوع حجاب اهمیت دارد موضوع ربا که مصیبتی شده و ما هم مکرر گفتیم و نوشتیم ولی همچنان برقرار است باید مورد توجه باشد.

 آیت الله نوری همدانی، پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس کل دادگستری قم ضمن تشکر از زحمات قوه قضائیه خاطر نشان کردند: اجرای امر به معروف و نهی از منکر با در نظر گرفتن شرایطش لازم و ضروری است.

معظم له در ادامه با اشاره به مشکلات معشیتی افزودند: باید توجه داشت بخشی از مشکلات که‌ در جامعه وجود دارد ریشه در مشکلات اقتصادی دارد و باید این مسئله و مشکل حل شود. مردم امروز در سختی معیشت هستند و باید خدمت به مردم و حل مشکلات آنان اولویت کار مسئولان باشد.

این مرجع تقلید در ادامه با بیان اهمیت اجرای احکام اسلامی در جامعه گفتند: احکام خدا را نمی توان تعطیل کرد و باید آن را اجرای نمود همانطور که موضوع حجاب اهمیت دارد موضوع ربا که مصیبتی شده و ما هم مکرر گفتیم و نوشتیم ولی همچنان برقرار است باید مورد توجه باشد.

 


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4955 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 14232
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات