فارس نیوز_کشتی فرنگی قهرمانی آسیا| ایران قهرمان شد/ ادامه موفقیت‌های فرنگی کاران بدون آقای خاص
12 آوریل 2023
ساعت انتشار مطلب : 16:17 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سی و سومین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین ماه در شهر آستانه کشور قزاقستان برگزار شد و شاگردان حسن رنگرز با کسب ۴ مدال طلا ( پویا دادمرز در ۵۵، ایمان محمدی در ۶۳، ناصر علیزاده در ۸۷ و امین میرزازاده در وزن ۱۳۰ کیلوگرم) و یک مدال نقره ( امین کاویانی نژاد در وزن ۷۷ کیلوگرم) کار خود را پر قدرت آغاز کردند. کاویانی نژاد روز گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی در فینال به میدان نرفت و به مدال نقره رسید.

امروز هم در ۵ وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا کشتی گیران کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند که نتیجه آن ۲ فینالیست و ۲ رده بندی در این رقابت‌ها است. با این حساب ایران در با توجه به امتیازاتی که بدست می‌آورد، ۱۸۰ امتیازی می‌شود و قرقیزستان و قزاقستان هم با احتساب کامل امتیازات به ایران نخواهند رسید.

با این تفاسیر باز هم شاگردان رنگرز قهرمان رقابت‌های قهرمانی آسیا شدند. این اولین قهرمانی حسن رنگرز و شاگردانش در سال جدید است.

این قهرمانی و نتایج بدست آمده نشان می‌دهد کشتی فرنگی کشورمان در مسیر درستی قرار دارد و با رفتن محمد بنا، آقای خاص کشتی ایران هم در مسیر پیشرفت است و می‌تواند در ادامه حرف‌های زیادی را برای گفتن مقابل رقبای خود داشته باشد.

این در حالی است که ایران هم به همراه چند کشور برای این رقابت‌ها از ترکیب بسیار جوان استفاده کرد اما اقتدار ایران نشان داد پشتوانه ایران قوی تر از هر زمان ممکن است. 

کشتی‌گیران ۵ وزن دوم کشورمان امروز از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه برای کسب مدال طلا و برنز به مصاف حریفان خود در این رقابت‌ها خواهند رفت. 


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4855 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 14087
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات