حقیقت‌پور، مشاور علی لاریجانی، در گفتگو با «انتخاب»: هم نامه شورای نگهبان و هم نامه لاریجانی صحت دارد
19 دسامبر 2021
ساعت انتشار مطلب : 11:16 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

مشاور علی لاریجانی، اظهار کرد: « آقای لاریجانی از آقای اژه‌ای درخواست کردند که پرونده منتسب به ساخت و ساز پسر من را دربیاورید، اگر پسر من آنجا بود سر من را به دیوار بکوبید. از طرف دیگر آقای کرباسچی اصلا پسر ندارند.»

مشاور علی لاریجانی، اظهار کرد: « آقای لاریجانی از آقای اژه‌ای درخواست کردند که پرونده منتسب به ساخت و ساز پسر من را دربیاورید، اگر پسر من آنجا بود سر من را به دیوار بکوبید. از طرف دیگر آقای کرباسچی اصلا پسر ندارند.»

منصور حقیقت پور در گفتگو با «انتخاب» درمورد نامه منتشر شده درباره علت ردصلاحیت علی لاریجانی و شورای نگهبان، عنوان کرد: «هم نامه شورای نگهبان صحت دارد و هم نامه دکتر لاریجانی البته صفحه ۱۷ نامه آقای لاریجانی نیست. من نمی‌دانم این نامه را چه کسی منتشر کرده ولی محتوای آن غوغاست.»

وی ادامه داد: «به باور من به قدری ادله‌ی شورای نگهبان غیر منطقی، غیر علمی و فارغ از وظایف شورای نگهبان است که هر خواننده‌ای بخواند، متوجه خواهد شد که این بر اساس اطلاعات و اغراض خاصی تدوین شده است. ویژگی‌های رییس جمهور در قانون اساسی آمده است؛ باید رجل سیاسی، مدیر و مدبر باشد اما نگفته‌اند که دخترت درس نخواند، پسرت خارج از کشور نرفته باشد، خانواده‌ات به زیارت نرفته باشد به ولله این‌ها در قانون اساسی نیست. به نظر من این رد صلاحیت سند افتخاری برای شورای نگهبان نیست.»

وی درباره آنچه در نامه شورای نگهبان در مورد مواضع سیاسی لاریجانی در سال ۸۸ عنوان شده است، گفت: «به نظر من این نامه دکتر لاریجانی نیازمند به تفسیر نیست، همین را منتشر کنند. هر آدم عادل و عاقلی آن نامه را یک بار قرائت کند به صداقت، صلاحیت و مظلومیت این آدم پی می‌برد. خود آن نامه را منتشر کنید تا مردم بخوانند. آقای لاریجانی از آقای اژه‌ای درخواست کردند که پرونده منتسب به ساخت و ساز پسر من را دربیاورید، اگر پسر من آنجا بود سر من را به دیوار بکوبید. از طرف دیگر آقای کرباسچی اصلا پسر ندارند.»

حقیقت‌پور درمورد اینکه منظور از دفاع و حمایت از افراد رد صلاحیت شده چیست، اظهار کرد: «آقای لاریجانی رئیس مجلس بودند و چند نفر از نمایندگان رد صلاحیت شدند و ایشان بر اساس وظیفه خود دفاع کردند. الان چند رد صلاحیت شده در دولت سیزدهم داریم؟ آقای ضرغامی، محمد و رستم قاسمی این‌ها که رد صلاحیت شده‌اند چرا وزیر و معاون وزیر شدند؟ اگر راست می‌گویید جلوی آنها را بگیرید.»


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4418 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 12013
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات