تکذیب ادعای عجیبی که سوژه شبکه های اجتماعی شد؛ تقلید صدای روحانی!/ مولاوردی: آقای قدوسی! در اظهار نظرها و انجام وظایف وکالت، امانت و تقوا را رعایت کنید
12 جولای 2016
ساعت انتشار مطلب : 20:40 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

۱۶۵۱۶۶_۵۳۰
دستیار ویژه رییس جمهوری در واکنش به جریان سازی رسانه ای علیه وی و طرح ادعاهای کذب در این زمینه، گفت: همه این برنامه ها با هدف تخریب دولت و نزدیکان رئیس جمهوری با هدف و مطامع سیاسی انجام می شود.

تکذیب ادعای عجیبی که سوژه شبکه های اجتماعی شد؛ تقلید صدای روحانی!

به گزارش «انتخاب» ؛ ایرنا خبرگزاری دولت نوشت: در روزهای اخیر برخی با جریان سازی رسانه ای و با خط و مشی همسو، به دنبال تخریب دولت از طریق طرح ادعاهای کذب علیه نزدیکان رئیس جمهوری هستند به طوری که «جواد کریمی قدوسی» از نمایندگان مجلس در گفت وگو با سایت دانشجو مدعی تقلید صدای رییس جمهوری از سوی حسین فریدون شده و گفته: «در یک مورد وی با تقلید صدای روحانی در تماس هایی با مراکز اقتصادی در راستای ترخیص کالاهای غیر مجاز اقدام کرده و از آنها خواسته تا جلوی واردات این کالاها را نگیرند.»

دستیار ویژه رییس جمهوری عصر امروز(سه شنبه) در گفت وگو با ایرنا، تاکید کرد: طرح چنین اخباری از جمله «تقلید صدای رئیس جمهوری برای کنسل کردن سفر مولاوردی معاون روحانی در امور زنان و خانواده» از اساس کذب بوده و ادامه همان خبرسازی علیه دولت است.

کریمی قدوسی همچنین مدعی شده که فریدون به دلیل همین اقدام غیرقانونی به دادگاه احضار شده است؛ در حالی که دستیار ویژه رییس جمهوری تصریح کرد به هیچ وجه این موضوع صحت نداشته است؛ در واقع مخالفان دولت از هر اقدامی برای تخریب و هجمه به دولتمردان کوتاهی نمی کنند.

تکذیبیه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری

خبرسازی این نماینده مجلس، واکنش معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری را نیز به دنبال داشت به طوری که روابط عمومی این معاونت با صدور اطلاعیه ای ادعای مطرح شده کریمی قدوسی را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به خبر منتشره خبرگزاری دانشجو با آقای کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد و کلات، این معاونت برای تنویر افکار عمومی ادعای خلاف واقع را تکذیب می کند.

روابط عمومی این معاونت با یادآوری سوگند موضوع اصل ۶۷ قانون اساسی(برای نمایندگان مجلس) آورده است: انتظار می رود این نماینده مجلس در اظهار نظرها و انجام وظایف وکالت، امانت و تقوا را رعایت کند؛ هر چند به نظر می رسد این روزها در ادامه هجمه ها، فشارها و تخریب های بی امان علیه دولت و در بازار مکاره سیاست، دیگر متاع اخلاق و امانت و تقوا خریداری نداشته و به ثمن بخس به حراج گذاشته می شود.

این روزها، رسانه های مخالفان دولت به طور همسو و سلسه وار با مطرح کردن ادعاها و انتشار گسترده آن در فضای مجازی، اقدام به تخریب دولت می کنند؛ ابتدا با مطرح کردن انتظارات از «برجام» و سپس در ادامه با «فیش های حقوقی نامتعارف» و اکنون نوک پیکان فشار و هجمه به دولت را به سمت نزدیکان رییس جمهوری نشانه رفته اند و در این رابطه از هر خبرسازی و بی اخلاقی رسانه ای و متمسک شدن به هر روشی برای رسیدن به منافع خود کوتاهی نمی کنند؛ آن هم در حالی که برخی منتقدان دولت نیز چنین روشی را «هدفگذاری برخی برای منافع گروهی» و نه دلسوزی برای رفع مشکلات عنوان می کنند.

واکنش ها در شبکه های اجتماعی

از سوی دیگر خبرنگار «انتخاب» گزارش داد: ادعای اخیر کریمی قدوسی، موجی از واکنش را در شبکه های اجتماعی به وجود آورده است.

در بخشی از این واکنش ها آمده است:

کریمی قدوسی بعد از اشتباه گرفتن ان پی تی و ام پی تی زنده موند تا به اینجا برسه بگه این یکی صدای اون یکی رو تقلید کرده نفر سوم اشتباه گرفته

کریمی قدوسی: یکی از نزدیکان رییس‌جمهور هنوز که هنوز است نمی‌داند الان این حسن است که زنگ زده یا حسین!

کریمی قدوسی خبر داد حسین فریدون چندین مورد پرونده مزاحمت تلفنی به ۱۱۰ و آتش نشانی و منزل محمودی دارد که در دست بررسی است

منبع:پایگاه خبری تحلیلی انتخاب


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4779 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1115
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات