ظریف: ترکی الفیصل تولید کننده القاعده و طالبان بوده / انقدر بی کفایتند که مانند صدام اینده خود را به تروریست‌ها گره می‌زنند
12 جولای 2016
ساعت انتشار مطلب : 20:35 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

۱۶۵۱۳۳_۵۳۱
وزیر امور خارجه کشورمان ، حضور ترکی الفیصل مقام امنیتی عربستان در اجتماع منافقین در پاریس را نشانه بی‌کفایتی این‌گونه افراد دانست که مانند صدام آینده خود را به تروریست‌ها گره می‌زنند.

به گزارش «انتخاب» به نقل از خبرگزاری ها، محمد جواد ظریف در فرودگاه آستانه قزاقستان درباره اجتماع منافقین در پاریس و میزبانی فرانسه گفت: متاسفانه این تحول جدیدی نیست حضور گروهک تروریستی منافقین در فرانسه سال‌هاست که آغاز شده است و این بازی سیاسی هم که سالانه برگزار می کنند نخستین بار نیست .

وی افزود: این بازی که شکل گرفته همه ساله با تعدادی از افراد با شناسنامه معیوب از کشورهای مختلف حضور می‌یابند و سخنرانی می‌کنند.

ظریف تصریح کرد: افرادی مانند «بولتون »و« گینگریچ »سال هاست که در این اجلاس حاضر می‌شوند و از تروریست ها حمایت می‌کنند که آن هم اتفاق جدیدی نیست و همیشه سیاست‌شان همین بوده است.

رییس دستگاه دیپلماسی با ابراز تاسف از حضور ترکی الفیصل در اجتماع منافقین افزود: وی هم تولید کننده القاعده و طالبان بوده و هم نقش بسیار ننگینی در سابق رژیم سعودی داشته است که حضورش قدری خبرساز شد که ان هم نشان دهنده بی کفایتی و بی درایتی این افراد است که مانند صدام اینده خود را به تروریست‌ها گره می‌زنند.

منبع:پایگاه خبری تحلیلی انتخاب


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4604 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1105
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات