انتقاد تند روحانی از رفتار صداوسیما در مناظره ها در حضور علی عسگری: آقای صداوسیما که سوال طراحی کردید؛ چرا جنگ اقتصادی را کنار گذاشتید؟ / بعد از اینکه سیل اعتراض ها آمد، در مناظره دوم، دو کلمه در این باره گفتند / چرا نمی‌گویید دولت کشور را از شمول فصل هفتم منشور سازمان ملل خارج کرد؟ چرا نمی‌گویید با برجام موافقید یا مخالفید؟ الان تنها راه کشور، بازگشت به برجام است
09 ژوئن 2021
ساعت انتشار مطلب : 12:19 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


حسن روحانی رییس جمهور در جلسه هیات دولت به رفتار انتخاباتی صداوسیما به شدت اعتراض کرد. در این جلسه رییس صداوسیما نیز حضور داشت.

حسن روحانی رییس جمهور در جلسه هیات دولت به رفتار انتخاباتی صداوسیما به شدت اعتراض کرد.

به گزارش «انتخاب»، حسن روحانی در این جلسه که علی عسگری، رییس صداوسیما نیز در آن حضور داشت، گفت: آقای صداوسیما که سوال طراحی کردید، چرا در بخص اقتصادی، جنگ اقتصادی را نگفتی؟ چرا فراموش کردی؟ بعد از اینکه سیل اعتراض ها آمد در مناظره دوم، دو کلمه گفتند. واقعیت ها را به مردم بگویید. ما در دوره جنگ اقتصادی بودیم.

او همچنین خطاب به نامزدها گفت: چرا نمی‌گویید دولت کشور را از شمول فصل هفتم منشور سازمان ملل خارج کرد؟ چرا نمی‌گویید با برجام موافقید یا مخالفید؟ الان تنها راه کشور، بازگشت به برجام است.

روحانی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت: کار به جایی‌ رسیده که کسانی‌که در همین دولت با من سینه‌ به‌ سینه می‌شدند و همه‌جور پرونده درست کرده‌بودند که شبکه‌های اجتماعی مختلف باید فیلتر شوند، می‌گویند مخالف فیلترینگند؛ خدارو شکر همه مخالفند با فیلتر کردن.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4418 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 11005
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات