سخنگوی ستاد زاکانی: اگر نامزدی بگوید تا آخر در عرصه حضور دارد اشتباه است / عقلانیت یعنی تصمیم واحد در روزهای پایانی
30 مه 2021
ساعت انتشار مطلب : 10:53 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی گفت: چهره‌های جدید یک شانس خوبی دارند و آن اینکه مردم تصویری از آن‌ها در ذهنشان نیست.

باشگاه خبرنگاران: سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی گفت: چهره‌های جدید یک شانس خوبی دارند و آن اینکه مردم تصویری از آن‌ها در ذهنشان نیست.

مالک شریعتی سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم اظهار کرد: عمده برنامه‌های انتخاباتی در تلویزیون است که این برنامه‌ها به جهت گسترگی و عمق بخشی باعث شناخت مردم می‌شود، چراکه برخی از چهره‌ها آشنا هستند، اما برخی چهره‌ها جدید هستند و می‌توانند نمادی از گام دوم انقلاب اسلامی باشند و آقای زاکانی هم چهره جدیدی است.

وی افزود: باتوجه به اینکه عمده شناخت‌ها از طریق برنامه‌های تلویزیونی اتفاق می‌افتد به همین دلیل تمرکز زیادی بر روی برنامه‌های تلویزیونی گذاشته ایم. به جهت اینکه انتخابات این دوره در شرایط کرونایی برگزار می‌شود و امکان همایش‌های بزرگ و میدانی نیست، رسانه‌های رسمی و مجازی بهترین فرصت برای نامزد‌ها هستند تا برنامه‌های خود را عرضه کنند.

شریعتی ادامه داد: عمده تلاش ما بر روی برنامه‌های صدا و سیما است، بیش از ۹۵ درصد برنامه‌ها را براساس این موضوع در نظر گرفته ایم.

سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی تصریح کرد: آقای زاکانی طبق کار‌هایی که قول می‌دهند انجام دهند و کار‌هایی را که قول می‌دهند انجام ندهند یک میثاقی با مردم خواهند داشت که مجموعه‌ای از مبانی فکری و اندیشه دولتی است که می‌خواهد تشکیل دهد، مواضع خود را درخصوص مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف بیان می‌کند و در نهایت نتیجه آن چیزی خواهد شد که مردم رقم زده‌اند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شانس پیروزی چهره‌های جدید را چه طور می‌بینید؟ گفت: چهره‌های جدید یک شانس خوبی دارند و آن اینکه مردم تصویری از آن‌ها در ذهنشان نیست و به عنوان زمین آماده کشت تلقی می‌شوند و نامزد‌های جدید فرصت بیشتری نسبت به نامزد‌های شناخته شده دارند، چهره‌های جدید فرصت پدیده شدن دارند چراکه درخصوص چهره‌های قدیمی مردم تصمیم گیری کرده اند.

شریعتی درخصوص شایعات عدم حضور زاکانی تا پایان انتخابات، بیان کرد: آنچه که برای ما مهم است توفیق و پیروزی جریان انقلاب است، امسال یک رقابت جدی را شاهد خواهیم بود، گزینه جبهه اصلاح طلبان آقای مهرعلیزاده است و آقای همتی هم که رئیس بانک مرکزی و از بانیان وضع موجود است که محل انتقاد رویکرد‌ها و اندیشه‌های اقتصادی دولت فعلی قرار می‌گیرد که رقابت بسیار جدی خواهیم داشت.

سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی اضافه کرد: هر نامزدی که از جریان انقلاب بگوید من قطعا کنار می‌روم اشتباه کرده است و حتی اگر هم بگوید تا آخر در عرصه حضور دارد باز هم اشتباه است، نامزد‌های جریان انقلابی بیش از دو نفر هستند این عقلانیت و هوشمندی در تمام دوستان وجود دارد که در روز‌های پایانی تصمیم واحدی بگیرند که این تصمیم منجر به ماندگاری یک نفر و یا دو نفر از چهره‌های جریان انقلاب باشد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه رقبای خود چه کسانی می‌دانید؟ خاطرنشان کرد: رقبای اصلی وضعیت فعلی جامعه هستند که نماد‌هایی از آن در انتخابات حضور دارند، نفی فکر و اندیشه رویکرد‌های سیستم اجرایی کشور مهم‌ترین کار است و ارائه راه‌های جدید که مبتنی بر تحول گرایی با استفاده از نیرو‌های جوان انقلابی در دست قرار دارد.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4432 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 10829
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات