لاریجانی، جلیلی را «یار کمکی» خواند: مهم‌ترین دستاوردمان این بود که با اجماع ملی اجازه ندادیم یک اقلیت بی‌منطق، ایران را با تندروی به لبۀ پرتگاه ببرد / شما سرنوشت مردم را به شوخی گرفته اید
22 مه 2021
ساعت انتشار مطلب : 15:12 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


علی لاریجانی در پاسخ به توییت سعید جلیلی نوشت: مهم‌ترین دستاوردمان این بود که با اجماع ملی اجازه ندادیم اقلیت بی‌منطقی، ایران را با تندروی به لبۀ پرتگاه ببرند.

پاسخ لاریجانی به جلیلی: مهم‌ترین دستاوردمان این بود که با اجماع ملی اجازه ندادیم یک اقلیت بی‌منطق، ایران را با تندروی به لبۀ پرتگاه ببرد / شما سرنوشت مردم را به شوخی گرفته اید

علی لاریجانی در پاسخ به توییت سعید جلیلی نوشت: احتراماً باید عرض کنم مهم‌ترین دستاوردمان این بود که با اجماع ملی اجازه ندادیم اقلیت بی‌منطقی، ایران را با تندروی به لبۀ پرتگاه ببرند.

به گزارش «انتخاب»، سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در توییتی نوشته بود: کشور با نمایش اداره نمی شود. اینکه دو جمله ساخته شود و همه با آن سرگرم شوند، مصداق کار نمایشی است.

علی لاریجانی هم در پاسخ به توییت جلیلی نوشت: احتراماً باید عرض کنم مهم‌ترین دستاوردمان این بود که با اجماع ملی اجازه ندادیم اقلیت بی‌منطقی، ایران را با تندروی به لبۀ پرتگاه ببرند. شما سرنوشت مردم را به شوخی گرفتید که به عنوان یار کمکی آمدید تا ضعف‌های کاندیدای اصلی را بپوشانید؛ البته اگر «مواضع خطرناک» شما را گردن بگیرند.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4418 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 10764
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات