سیدحسن نصرالله مذاکرات وین را موجب عصبانیت اسرائیل می‌داند، شما چطور؟
08 مه 2021
ساعت انتشار مطلب : 21:56 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

غلامرضا بنی اسدی: امیدواریم دوستان بزرگوار با تاسی به منطق سید مقاومت، همراه شوند تا سیاست کلان نظام که دولت مجری آن است به نتیجه برسد تا ان شاالله با رفع تحریم های ظالمانه هم مردم از این بیداد جهانی خلاص شوند و هم دشمنان صهیونیستی، در این غیظ و عصبانیت بمیرند.

غلامرضا بنی اسدی: برخی که در روز قدس با تصویر و ماکت حضرت سید حسن نصر الله عکس یادگاری می گرفتند امروز حاضرند به منطق عقلانی سید، رفتار و لا اقل گفتار خود را اصلاح کنند؟ کسانی که “فقط” نصر الله را شایسته نوادگی حضرت روح الله می خواندند آیا به هوشمندی او این قدر باور دارند که در “موضوعِ” مذاکرات و ین و عربستان با او “هم موضع” شوند؟

سید بارها و بارها به دور از هیجانات و خود مطلق پنداری با اتخاذ مواضع دقیق، عقلانیت انقلابی را به منصه ظهور رسانده است. او در سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس به موضوع گفتگوهای ایران و عربستان اشاره و این گفتگوها را «مثبت» ارزیابی و تاکید می کند که ما با هر گفتگویی که در ایجاد آرامش در منطقه نقش داشته باشد و قدرت محور مقاومت را تثبیت کند، موافق هستیم.

سید جواب یک سوال در تقدیر یا به زبان آمده را هم به صراحت می دهد؛ برخی‌ها ادعا می‌کنند که مذاکرات ایران در وین و از سرگیری روابط با عربستان به ضرر محور مقاومت و به ویژه حزب‌الله است….{اما} ایران هرگز دوستان خود را تنها نگذاشته و بر سر آنها چانه نزده است. ما کاملا دلخوش هستیم و نگران نیستیم، بلکه دوستان آمریکا و به ویژه صهیونیست‌ها هستند که از عصبانیت دارند می‌میرند.

بله، این صهیونیست هایند که دارند می میرند از فرط عصبانیت. ما که نباید “هم مرگ” شان بشویم. مایی که مبنایی با آنان تضاد آشکار داریم. امیدواریم دوستان بزرگوار با تاسی به منطق سید مقاومت، همراه شوند تا سیاست کلان نظام که دولت مجری آن است به نتیجه برسد تا ان شاالله با رفع تحریم های ظالمانه هم مردم از این بیداد جهانی خلاص شوند و هم دشمنان صهیونیستی، در این غیظ و عصبانیت بمیرند!


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4432 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 10568
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات