متکی: اطلاعی از نامه برخی به رهبری برای حضور آقای رئیسی در انتخابات ندارم / نام لاریجانی در لیست ۱۰ نفره ما وجود ندارد
19 آوریل 2021
ساعت انتشار مطلب : 15:47 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)


سخنگوی شورای وحدت گفت: مطالبه برای حضور آقای رئیسی برای انتخابات در اقشار مختلف وجود دارد و از نامه گروهی خاص به رهبری برای حضور آقای رئیسی در انتخابات خبر ندارم.

باشگاه خبرنگاران: سخنگوی شورای وحدت گفت: مطالبه برای حضور آقای رئیسی برای انتخابات در اقشار مختلف وجود دارد و از نامه گروهی خاص به رهبری برای حضور آقای رئیسی در انتخابات خبر ندارم.

منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ماه نشست خبری برگزار کرد.

سخنگوی شورای وحدت درباره سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:میزان مشارکت در انتخابات مجلس دشمنان را تحریک کرد که نظام را دچار مشکل و مردم را درگیر یاس کنند؛برای انتخابات ۱۴۰۰ در شرایطی به میدان می رویم که ۸ سال تجربه در دولت های یازدهم و دوازدهم داشتیم.

وی با بیان اینکه سیاست خارجی تلاش های زیادی داشت اما همچنان در مسئله برجام و هسته ای در خانه اول هستیم،بیان کرد:همه مجموعه ها سعی می کنند با داشته های خود به میدان بیایند و هرچه دارند ارائه کنند؛ در مقابل مردم هم به میدان می آیند و انتخاب خود را انجام می دهند.

مطالبه برای حضور رئیسی برای انتخابات در اقشار مختلف وجود دارد

متکی درباره حضور رئیسی در انتخابات گفت: مطالبه برای حضور آقای رئیسی برای انتخابات در اقشار مختلف وجود دارد، اینکه گروه خاصی نامه ای به رهبری زده اند تا آقای رئیسی در انتخابات شرکت کنند را خبر ندارم. البته برخی هم معتقد هستند که ایشان در انتخابات حضور پیدا نکنند، چشم انداز قوه قضاییه از زمانی که ایشان حضور پیدا کردند خیلی روشن نیست به همین دلیل بهتر است در قوه قضاییه فعلا باشند و وارد انتخابات نشوند.

وی افزود:آن هایی که مخالف حضور آقای رئیسی در انتخابات هستند یا خودشان نامزد دیگری دارند یا آینده روشنی بعد از آقای رئیسی در قوه قضاییه نمی بینند.

سخنگوی شورای وحدت ادامه داد: برخی‌ از پرونده های موجود در قوه قضاییه مربوط به دولت است وقتی خصوصی سازی دچار مشکل می شود، سیستم بانکی دچار رشوه می شود اگر در دولت یک تحولی ایجاد شود سلامت در این مجموعه شکل می گیرد.۹۰ درصد از ۸۰ درصد پرونده هایی که در قوه قضاییه مربوط به دولت است، حل می شود.

متکی گفت: افرادی که بتوانند مبارزه با فساد را براساس آن چه که مدنظر رهبری است در قوه قضائیه اجرا کنند، کم نیستند.

وی تصریح کرد: براساس پاسخ هایی که دبیرخانه شورای وحدت برسد برنامه خود را عملیاتی می کنیم، اقدام ما در طراحی شورای وحدت موکول به کسانی است که به نامه رئیس شورای وحدت پاسخ می دهند.

سخنگوی شورای وحدت افزود: در متن نامه آمده کسانی در معرض نامزد شدن قرار دارند که برنامه های خود را اعلام کنند و دیگری این بود که حداقل ۱۰ نفر از تیم خود را معرفی کنند، کارگروه بررسی برنامه و بررسی تیم را در شورای وحدت تشکیل دادیم و این دو کارگروه سوالات و چالش ها را نسبت به نامزدها داشتند می توانند مطرح کنند و بعد از آن اعلام نظر خواهد شد.

متکی بیان کرد: با توجه به اینکه زمان کمی تا انتخابات مانده است بررسی قانون انتخابات، جزو اولویت شورای وحدت نیست و موضوعاتی در مجلس و شورای نگهبان مطرح شده است اگر به نتیجه نهایی در خصوص قانون انتخابات برسند ما هم براساس قانون جدید عمل خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سوال که کدام گفتمان را در انتخابات پیروز میدانید؟ گفت: گفتمان باید کارگشا باشد و برای باز شدن قفل هایی که در حوزه اقتصاد وجود داشته باشد تلاش کند و گفتمان باید تعهد خود را به مردم و انقلاب حفظ کند و درک درستی از شرایط مردم در جامعه داشته باشد.

هزینه مقاومت و ایستادگی همیشه کمتر از وادادگی است

متکی افزود: گفتمان جدید باید یک تحول اساسی در مسیر وضع مطلوب ایجاد کند لذا گفتمان ما باید اصولگرایانه انقلابی و معطوف به مشکلات مردم و مقاومت و ایستادگی در حوزه داخلی و بین المللی باشد ،زیرا هزینه مقاومت و ایستادگی همیشه کمتر از وادادگی است.

جریان رقیب در تلاش است بازی را خراب کند

وزیر خارجه اسبق کشورمان همچنین در پاسخ به این سوال که رقیب اصلی خود را کدام جریان میدانید؟ بیان کرد: یک جریان،جریانی است که در ۸ سال گذشته کشور را مدیریت کرده و علیرغم اینکه برخی در تلاش هستند بازی را خراب کنند و هم بگویند من نبودم و هم بگویند دولت اختیاری ندارد اما معتقدم که همه اینها از یک جریان هستند ،جریان دوم هم جریانی است که در دولت نبوده و صرفا شاهد و ناظر اعمال آن بوده است و آن هم جریان انقلابی کشور است و رقابت بین این دو جریان شکل گرفته است.

درباره نتایج مذاکرات وین تردید جدی داریم

متکی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تاثیر مذاکرات وین در انتخابات را تا چه حد جدی میدانید؟ افزود: واقعیت این است که من درباره نتایج این مذاکرات تردید جدی دارم زیرا دوستان ما در دولت همواره شاهد شرایط بودند و حال چیزی را که سالها نتوانستند به آن برسند در صدد هستند تا با تلاش چند ماهه شاید بتوانند به دست بیاورند؛نمیخواهم قضاوت کنم که چقدر انتخاباتی است اما میتواند در انتخابات موثر باشد اما واقعیت صحنه این است که با توجه به تجربه ۴۰ سال خود به صورت عام و ۶ سال به طور خاص باید قدری عینک ذوق زدگی را از خود دور کنیم و واقع بین باشیم.

موضع ما نسبت به برجام، اول لغو کامل تحریم ها، دوم راستی آزمایی طرف‌های توافق

وی افزود:واقعیت این است که آمریکا از هیچ فرصتی برای تحمیل خواسته های خود به ملت ایران فرو گدار نکرده است و عملکرد ترامپ درباره ایران هم از دلایل اصلی شکست در دور دوم انتخابات بود و ما شاهد این شرایط هستیم و حالا دولت تازه آمریکا باید کاری انجام دهد که در دو جمله مقام معظم رهبری خلاصه شده است اول اینکه تحریم ها به طور کامل لغو شود و دوم اینکه تمام گفته هایشان راستی آزمایی شود.

وزیر خارجه اسبق کشورمان گفت: تحقق این خواسته خیلی نیاز به نشست و مذاکره ندارد اما آقایان اصرار کردند که باید مذاکره کنیم و مقام معظم رهبری به طور ضمنی مذاکرات را تائید کردند اما فرمودند با چشم باز و دل مطمئن و اینکه مذاکرات فرسایشی نباشد باید به برجام وارد شد. اما در گذشته هم مقام معظم رهبری رهنمود می کردند و آقایان در میدان حاضر می شدند و می گفتند این مسائل امکان پذیر نیست؛فضایی ایجاد شد که گفته شود برجام خسارت محض است.

وی ادامه داد: علی رغم چنین نگاهی باز هم داریم به مذاکرات می رویم اگر از دل این مذاکرات تحقق فرمایشات رهبری دربیاید باید به دولت خسته نباشید و دست مریزاد بگوئیم اما با توجه به صحبت هایی که معاون مدیر کل اتحادیه اروپا اظهار کرده و اظهارات نماینده روسیه که می گویند خوشحالیم که همه حمایت کردند طرف دیگر به برجام برگردد خوشبین نیستیم زیرا اتحادیه اروپا و ۴+۱ به راه افتادند تا داماد و عروس را به فرش قرمز برگردانند شک برانگیز است.

سخنگوی شورای وحدت درخصوص اصلی ترین دغدغه مردم در حوزه اقتصادی، تصریح کرد: بارها از سوی رهبری، دولتی‌ها و… گفته شده که مشکل ملموس جامعه ما، مشکل اقتصادی است، باید به رویکرد اساسی در این زمینه برسیم و یکی از مشکلات اساسی کشور ما این است که در موضوعات مختلف اجماع نداریم، کارگزاران جمهوری اسلامی در موارد مختلف باید به اجماع برسند.

وزیرخارجه اسبق افزود: آمریکا هر ماه و هر هفته موضوع یک سخنرانی در ایران بوده است و همچنین موضوع سخنرانی آمریکایی ها هم بوده است، آمریکا برای برخورد با ایران نقشه راهی را تعریف کرده است و براساس آن عمل می کند اما در ایران اینطور نیست به جز امام خمینی(ره) و رهبری، هیچکس درخصوص آمریکا در کشور ما به اجماع نظر نرسیده است.

متکی ادامه داد: اقتصادی مقاومتی مثال دیگری است که می گویم ۱۶ سال است که رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی صحبت می کنند، رهبری فرمودند که اقتصاد مقاومتی راهی برای برون کرد اقتصاد است اما دولت فعلی اقتصاد مقاومتی را قبول ندارد و این در کشور ما موجب بروز تحول جدی نمی شود.

وی افزود: مشکل اصلی در کشور ما اقتصاد است در شورای وحدت هیات اجرایی طراحی‌ شده است و ۲۰ کمیته در این هیات اجرایی تعریف شده است و باید ۳ سوال اصلی درخصوص وضعیت اقتصادی را بررسی کنند، مشکل اصلی چیست؟ آسیب ها و چالش ها کدام است؟ و راهکارهایی را ارائه دهیم که از وضعیت موجود خارج و به وضعیت مطلوب برسیم. وظیفه این کمیته ها بررسی این موضوعات است که بعد از رسیدن به نتیجه نهایی، به عنوان برنامه نامزدهای ما در انتخابات مطرح خواهد شد.

متکی با تاکید بر اینکه رهبری دو ما قبل در این رابطه اظهار نظر کردند که عجله ای نداریم آمریکا به برجام برگردد،گفت: آمریکا نتوانست عملیات ماشه را اجرا کند چون از برجام بیرون رفته بود. دستاورد برجام باید لغو تحریم باشد و اگر این خواسته محقق نشود یعنی باز هم موفق نبوده ایم.

وی درباره منحصر بودن لیست شورای وحدت به ۱۰ نفر اعلامی توضیح داد: لیست شورای وحدت به این ۱۰ نفر منحصر نیست و ممکن است کسانی به این لیست از جریان ارزشی و انقلابی اضافه شوند.

سخنگوی شورای وحدت در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان درباره اینکه آیا اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ به یک گزینه واحد می رسند یا خیر و آیا انتخابات ۹۲ تکرار می شود؟ گفت: دو مدل و عملکرد را در انتخابات ۹۲ و ۹۶ داشتیم. در مدل سال ۹۲ تعداد نامزد های اصول گرایان یا نیروی های ارزشی دلیل شکست آنها بود و انتخابات برده را باختیم. مدل ۹۶ مدلی بود که نیروهای ارزشی و اصول گرا نشان دادند که می توانند به وحدت برسند و این مدل اگر چه حرف و حدیث داشت و اگرچه منتهی به انتخاب نامزد واحد نشد اما ۱۶ میلیون رای از تجمیع جریان های مختلف قابل اعتنا است و مدل مورد تائید ما مدل ۹۶ است و با نامزدهای مختلف وارد می شویم. اما بر یکپارچه عمل کردن و رسیدن به یک نامزد واحد را شرط لازم را برای موفقیت در انتخابات می دانیم.

متکی درباره تحلیل جریان اصولگرایی و نقد به شورای وحدت گفت: شورای وحدت در مقابل شورای ائتلاف نیست و دو ظرفیتی هستند که می توانند تجمیع شوند. ادامه تلاش ها برای وحدت و یکی شدن و دوم پرهیز از اختلاف در دو نکته مورد تاکید ما است. با شورای ائتلاف و جبهه پایداری قطعا در مقوله انتخابات اشتراکات بسیار زیادی داریم که می تواند به ما کمک کند هم اردوگاه واحدی را طراحی کنیم و هم به نامزد واحد برسیم.

متکی درباره شخصیت ابراهیم رئیسی گفت: رئیسی در واقع موضوع مورد توجه و شاید مرد بررسی ما است. اگر چه به دلیل محبوبیت اقبال زیادی به ایشان وجود دارد اما ایشان نشانه قطعی برای ورود و البته عدم ورود در انتخابات هم از خود نشان نداده اند.

او با بیان اینکه رئیسی به دلیل دو ویژگی اگر وارد شود در حوزه نیروهای ارزشی تقریبا شرایط تسهیل می شود، ادامه داد: یکی به دلیل شخصیت ایشان است که چهره جدیدی از خودشان بعد از انتخابات ۹۶ به بعد نشان داده اند و این چهره جدید رویکرد عزم در مبارزه با فساد، پاکدستی و عدالت خواهی ایشان است.درستی و پاکدستی ایشان مورد تایید همگان است و من در ارتباطات با ایشان این برداشت را دارم و مبانی فکری ایشان هم مورد توجه قرار گرفته و مردم نشان دادند بیهوده به سوی کسی نمی روند و بیهوده در سوی کسی نمی مانند.

وزیر امور خارجه اسبق بیان کرد: ایشان در ۹۶ یک ظرفیت قدرت اجماع سازی و تجمیع نیروهای انقلابی و ارزشی را از خود نشان داد و در آخرین روزها آخرین کاندیدا به نفع ایشان کنار رفت. خیلی از کاندیداها علنا و غیر علنا اعلام کرده اند که اگر رئیسی بیاید کنار می روند و حتی از ایشان حمایت می کنند.

سخنگوی شورای وحدت در پاسخی مبنی بر اینکه ارزیابی شما از شرایط اقتصادی موجودچیست؟و آیا این شرایط سخت معیشتی حل شدنی است؟ گفت: در حوزه صنعت علاوه بر هسته مرکزی آن، صدها نفر از صاحب نظران در فضای مجازی نقطه نظرات خود را درباره تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری در شعار سال بود، بیان کردند تا این موانع باید برطرف شود.

وی افزود:تا زمانی که درآمد خیابان منوچهری در زمینه سکه و دلار بیشتر از تولید باشد، نمی شود و باید این موانع برطرف شود و نقش کلیدی آن هم دست دولت است که دلار سه هزار تومانی را گرفت و دلار ۳۰ هزار تومانی تحویل دادن که در شعارهای انتخاباتی خود هم این قیمت را نقد می کردند که البته آن زمان جای نقد هم داشت؛ما محصول کمیته هایمان هنوز به طور مدون خارج نشده و به محض خارج شدن بیان خواهیم کرد.

سخنگوی شورای وحدت درپاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه اصولگرایان در راستای برطرف شدن انفعال در حوزه دیپلماسی چیست ؟ نظرشان درباره قرار داد ایران و چین چیست؟ و آیا این باعث خام فروشی نفت خواهد شد؟ و آیا چنین همکاری هایی را در دوره اصولگرایان هم شاهد خواهیم بود؟ بیان کرد:ما در حوزه دیپلماسی اقتصادی باید ماموریت دستگاه ها را بازنگری کنیم برخی معتقد هستند دستگاه دیپلماسی باید تولید ثروت کند و همچنین معتقد هستند که باید ساختار وزارت خارجه تغییر کند البته من معتقد هستم و در دوران وزارت هم تلاش کردم اما اجرایی نشد.

متکی گفت:در کشورهایی که در حوزه اقتصادی خود حضور فعال دارند مثل کره جنوبی و برزیل فعالیت وزارت خارجه شان سیاست خارجی و روابطاقتصادی خارجی است. من اولین دیداری که با وزیرخارجه برزیل در نیویورک داشتم، به من گفت که ما درباره ایران دچار مشکل شدیم ما دو میلیارد صادرات به ایران داشتیم که به یک میلیارد رسیده است. من گفتم ممکن است این هم حذف شود زیرا شما مدام فکر می کنید که روابط برزیل و ایران یعنی کشوری که شما به آن جنس بفروشید؛ خیر شما باید نماد سیاسی و رفت و آمد مقامات را داشته باشید. او کلی به فکر فرو رفت و هنوز به کشورش نرفته بود پیام داد که میخواهد به ایران بیاید و در راس هیاتی حدود ۱۵۰ هزار نفره از شرکت هایشان به ایران آمدند و به مذاکره پرداختند و روابط ما با برزیل به سطح رئیس‌جمهوری رسید. بعد اوباما نامه نوشت برای رییس جمهوری برزیل که اردوغان پیشنهاد تبادل سوخت را می کند ،یعنی اگر ما دیپلماسی اقتصادی را به کار ببریم مناصبات اقتصادی ما درست خواهد شد و ارتقا خواهد یافت.ما معاون اقتصادی برای وزارت خارجه درست کردیم که این کادر سازی نداشت.

وی گفت: معیارهای ما برای انتخاب نامزدها بخشی مبنی بر شاخص هایی است که در جامعه وجود دارد و رهبری هم به آنها اشاره کرده اند، فرمایشات رهبری در هفته دولت در طول این سال ها دستور کار ماست، اگر دولت نهم به فرمایشات رهبری توجه می‌کرد به مشکلاتی که در دولت دهم برایش ایجاد شد، رخ نمی‌داد. همچنین سایر دولت ها هم همینطور.

متکی گفت: برون نگری برای فعال کردن ظرفیت های اقتصادی کشور باید در کشور اعمال شود. در ۷ سال دولت یازدهم و دوازدهم چند درصد نفس دیپلماسی ما صرف برجام شد؟ موضوع دیگر که باید به آن توجه کرد متوازن کردن روابط خارجی است. در برنامه دولت نهم یک سرفصل نگاه به شرق بود البته نه شرق ایدئولوژیک بلکه به این معنا که روابط خارجی باید متوازن باشد و نباید تمام تخم مرغ ها را در یک سبد گذاشت. در ۱۵۰ سال گذشته اقتصاد و سیاست و … ما کلا چارچوب غربی داشت و تمام درشکه های اقتصادی ما در غرب پارک می شد.

او گفت: کشور باید بسیج در مواضع اقتصادی باشد. هر روز قوه قضائیه به حکم و تدبیر و … به چند کارخانه تعطیل شده مجوز شروع به کار می داد. اگر منابع بانکی به جایی که نباید، برود، حوزه تولید از این منابع برخوردار نمی شوند از این رو باید طرحی نو برای تحول ایجاد کنیم.

متکی درباره اظهار نظر ضرغامی توضیح داد: آیت الله موحدی رئیس شورای وحدت هستند و به ۱۰ نفر نامه نوشتند و با بشاشیت پاسخ های دوستان را دریافت می کنیم. اگر فردی نامزد مستقل می شود موضع ما این است که به نامزدی که می خواهد مستقل باشد و ما در بررسی ها به آن برسیم باز هم از او حمایت می کنیم زیرا انتخاب اصلح در انتخابات برای ما مهم است. باید ۸ ویژگی مورد تاکید رهبری را رئیس جمهور داشته باشد و علاوه بر این مقبولیت و رای آوری داشته باشند، اگر این ویژگی ها را کاندیدا داشته باشد شورای وحدت در حمایت از آنها تردیدی نخواهد کرد.

متکی درباره علت اعلام نشدن نام لاریجانی گفت: از ابتدا شایعات زیادی در خصوص حمایت شورای وحدت از علی لاریجانی به وجود آمد و این موضوع به کشور القاء شده بود. ما اولین مجموعه ای هستیم که به بحث نامزد اولویت اول خود وارد شدیم. آقای رئیسی اولویت اول اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری است. فردای روزی که ما اولویت خود را گفتیم دوباره رسانه ها در خصوص حضور لاریجانی در شورای وحدت سخن گفتند. اسم علی لاریجانی در لیست ۱۰ نفره ما هم وجود ندارد.

او افزود: در سال ۸۲ بعد از تحولات سال ۸۶ یک شرایط جدیدی در کشور به وجود آمد و نارضایتی به یک سری مسائل در کشور مثل وضعیت کنونی به وجود آمد،رویکرد مردم به افراد گره خورده با انقلاب بیشتر شد و مجموعه آبادگران ایران اسلامی شکل گرفت و اکثریت شورای وحدت به دست نیروهای انقلابی افتاد و شورای هفتم هم در دست نیروهای انقلابی افتاد و ۳۰ نفر شورای هفتم از سوی آبادگران رای آوردند و در سال ۸۳ برای ریاست جمهوری اقدام کردیم و هیات داوری با مدیریت آبادگران ایران اسلامی در بین ۷ گزینه به کاندیدای مشخصی رسید و در حمایت با حرکت جمعی از کاندیدها از این جمع حمایت کردم و هر کس دیگر هم کاندیدا شد حمایت می کردم.

وزیر خارجه اسبق درخصوص سرد بودن فضای انتخابات در کشور، اظهار کرد:‌ دلیل آن این است که مردم ما احساس می کنند مسئولان دوستشان ندارند، مردم احساس می کنند مسئولان خودشان را جای آنها نمی گذارند، مشکل از سوی مسئولان است و گرم شدن تنور انتخابات به دست مسئولان است.

متکی ادامه داد: دولت در جایی که ناکارآمدی داشته است باید از مردم عذرخواهی کند مردم ما، مردم خوبی هستند اگر احساس کنند به آنها توجه می شود، در بزنگاه ها نشان می دهند که از حیثیت کشور، رهبر فرزانه و انقلاب دست نمی کشند.

وی اضافه کرد: علاوه بر این ها، شرایط کرونایی کشور باعث نگرانی اساسی مردم برای حضور در انتخابات است، شاهد صف های مرغ و تخم مرغ هستیم، مردم با خودشان می گویند اگر بخشی از مدیریت کشور می‌تواند ۵ تا کشتی بنزین را از ۳ اقیانوس در مقابل ناوگان های امریکا عبور دهد و به ونزوئلا برساند، چرا بخش دیگر نمی‌تواند مرغ و تخم مرغ را از دست دلالان به دست مردم برساند. باید تدبیر، تحلیل و تسهیل برای حضور مردم در انتخابات انجام شود.

متکی تصریح کرد: ما در شورای وحدت برای تسهیل حضور مردم در انتخابات برنامه هایی را آماده می کنیم و به شورای نگهبان ارسال می‌کنیم. از رسانه ها هم میخواهیم فکر کنند و راهکارهای خود را ارائه دهند. همه باید کمک کنیم دشمن تمام نیروی خود را به کار گرفته و از بلندگو های داخلی هم استفاده می کنند چرا که دشمن به دنبال تحریم انتخابات است.

متکی ادامه داد: نامزد اولویت یک ما رئیسی است و اگر ورود کند شورای وحدت از او حمایت می کند. اولین مجموعه ای هستیم که ایده گفتگو با کاندیداها را مطرح کردیم و ۱۰ نفر را اسم بردیم و پویایی قرارگاه انتخاباتی را نشان می دهد و در لیست ۱۰ نفره فرد مورد نظر برخی در این لیست نبودند. الان دوستان ما در اردوگاه نیروهای ارزشی باید به ظرفیت شورای وحدت نگاه کنند و به تجمیع و همگرایی فکر کنند. مجموعه های انتخاباتی نیروهای ارزشی باید تجمیع شوند و اگر رئیسی بیاید شورای وحدت و ائتلاف ادغام شوند فرقی ندارد و هر دو ظرفیت برای این هدف کار می کنند.

او درپاسخ به این سوال که اگر اصولگرایان در انتخابات پیروز شوند شما چه سمتی خواهید گرفت؟ گفت: عمده ترین دغدغه من برای ورود به این عرصه و اساسا انتخابات پیروزی جریان انقلاب است ما که تا دیروز شورای وحدت نداشتیم، جمنا بودیم و همین دوستان . ما انتخابات دهم را باهم باختیم و مجلس یازهم را باهم بردیم، شرایط ،شرایطی است که همه باید برای برگزاری انتخابات پرشور و با نشاط هرچه داریم را انجام دهیم زمانی که ۲۹ و ۳۰ خرداد نتیجه انتخابات اعلام می شود امیدوارم آنچه مورد رضایت قلبی مردم ونیروهای انقلاب است،محقق شود و آن روز مزدم را خواهم گرفت و این بالاتربن پستی است که نصیب من خواهد شد برای عمر باقی مانده ام.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4418 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 10363
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات