اجرای استاندارد تحول نظام سلامت در اردستان
24 مه 2016
ساعت انتشار مطلب : 8:28 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

کارگروه سلامت وامنیت غذایی شهرستان برای چهارمین سال پیاپی در استان رتبه نخست را بدست آورد.

به گزارش نگین کویر، مدیر شبکه بهداشت شهرستان اردستان اظهار کرد: بحث تحول نظام سلامت در این شهرستان طبق استانداردهای خود در حال اجرا می باشد.

محمد علی گلی در گفت وگو با خبرنگار نگین کویر افزود: در حوزه درمان این بیمارستان سال گذشته رتبه نخست کاهش سزارین را داشته ایم و توانسته ایم رتبه نخست استانی را نیزبدست آوریم.

وی تصریح کرد: در ایام نوروز ۹۵ در بازدید هایی که وزارتخانه از بیمارستان اردستان داشتند این شهرستان توانست رتبه اول را در بین بیمارستان های استان اصفهان از نوع نحوه فعالیت ها و شاخص هایی که وزارتخانه در نظر گرفته بود بدست آورد.

گلی‌ در بحث( ماما )هم گفت: دونفر از نیروهای این بیمارستان ضمن رتبه استانی با معرفی به تهران رتبه کشوری را بدست اورده اند.

این مدیر تأکید کرد: کارگروه سلامت و امنیت غذایی برای چهارمین سال پیاپی در استان رتبه نخست را بدست آورد و در استانداری در کارگروه تخصصی از فرماندار اردستان به عنوان رئیس این کارگروه تقدیر و تشکر صورت گرفت.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اردستان بحث آموزش، دیابت، زنگ سلامت، همایش پیاده روی و ایجاد اتاق بهداشت در مدارس را از اولویت های کاری و مهم این شبکه ذکر کرد و افزود: اتاق بهداشت در مدرسه مصطفوی بصورت نمادین افتتاح گردیده است.

منبع:زواره نیوز


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4594 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1031
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات