سردار سلیمانی: باید نگاه‌ما به فِرَق شیعه عوض شود
24 مه 2016
ساعت انتشار مطلب : 8:31 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به موقعیت مهم سوریه در منطقه گفت: اگر جمهوری اسلامی به ایستادگی نظام سوریه کمک نمی کرد، امروز حکومت داعش در سرتاسر این کشور حاکم بود.

به گزارش مرکزخبر حوزه، سردار قاسم سلیمانی روز دوشنبه در همایش «حوزه انقلابی، بیم ها و امیدها» در سالن اجتماعات مدرسه علمیه دارالشفاء قم افزود: امروز آمریکا مجبور به عقب نشینی از تمام اهداف خود شده و به رغم تمام فشارهای خود، سنی، شیعه و کرد عراق، دوستدار ایران بوده و به این دوستی افتخار می کنند.

وی ادامه داد: امروز به یقین جمهوری اسلامی ایران در تمام صحنه های منطقه پیروز بوده؛ البته در برخی از صحنه ها نقش اندک داشته ایم؛ اما به دلیل منطق غلط دشمن، موجب شکست آنان شده است.

سردار سلیمانی با اشاره به نقش اندک ایران در جنگ یمن، اظهار داشت: ایران در این کشور حضوری نداشت و نقش آنچنانی ایفا نکرد؛ اما جنگ متکبرانه دشمنان سبب شکست آنان شده است.

وی ابراز داشت: نتیجه جنگ یمن، تثبیت قدرت انصارالله می باشد که در اثر حماقت دشمنان به دست آمده است.

وی بیان داشت: امروز حتی جا دارد که نگاه ما به فرق شیعه عوض شده و پاره سنگ هایی همچون زیدیه یمن در ترازوی جمهوری اسلامی قرار بگیرند.

فرمانده نیروی قدس سپاه خاطرنشان کرد: امروز باید آگاهی جامعه را بالا ببریم که چرا جوانان ما در شهرهای سوریه حضور داشته و برخی به شهادت می رسند.

سردار سلیمانی تصریح کرد: حوزه نقش اساسی و جدی در بیداری انقلابی دارد و حوزویان باید در صحنه حضور داشته باشند.

آمریکا به دنبال فروپاشی انقلاب اسلامی است
سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که آمریکایی ها به دنبال فروپاشی انقلاب اسلامی ایران هستند، اظهار داشت: آنان به دنبال فروپاشی در اهرم قدرت جمهوری اسلامی می باشند.

وی تصریح کرد: مهار رقیب، فیصله دادن به منازعات و وحدت سازی بر علیه جریان تهدیدکننده، سه عاملی است که یک قدرت می تواند به وسیله آن اعمال فشار کند.

سردار سلیمانی بیان داشت: ما در طول ۲۰ سال گذشته پیوسته با حوادث مهمی مواجه هستیم که طرف مهم آن در ایجاد و خلق حوادث، آمریکاست و این کشور در هیچ کدام از این سه عامل موفق نبوده است.

وی اظهار داشت: استفاده از منطق و خطاهای دشمن دو عامل مهم در به کارگیری فرصت هاست و ما استفاده از این دو عامل را به کار بسته ایم.

وی با بیان اینکه آمریکا با به وجود آوردن جنگ قبیله ای، به دنبال شکست ایران بوده است، ابراز داشت: امروز پیروز صحنه جنگ با تکفیری ها، جمهوری اسلامی است و شاهد شکست آنان هستیم.

وی با اشاره به موقعیت انقلاب و شرایطی که در بیرون از مرزهای خود دارد، اظهار داشت: امروز شاهد بالاترین حجم حضور و توجه دشمن یعنی آمریکا به این منطقه هستیم؛ بیشترین حجم موسسات آمریکایی اعم از سیاسی و امنیتی در این منطقه استقرار داشته؛ بیشترین رفت و آمد دیپلمات های آمریکایی در این منطقه می باشد و بیشترین حجم نیروی مسلح آمریکا و تجهیزات و تسلیحات او در این منطقه است.

وی ادامه داد: امروز بالاترین رقم کشورهای وابسته به غرب در این منطقه می باشد و باید توجه کنیم که چرا این بیشترین ها در منطقه ما می باشد.

سردار سلیمانی ابراز داشت: آمریکاییان معتقدند که انقلابی اسلامی موجب فروپاشی قدرت آمریکا در منطقه شده


نظرات کاربران :

__(نظرات بسته شده اند,'kubrick')

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4672 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1025
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات