دیدار با اعضای فرقه ضاله فراتر از نفوذ است
17 مه 2016
ساعت انتشار مطلب : 11:18 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

منتخب مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در رابطه رسانه‌ای شدن خبری مبنی بر دیدار برخی با عناصر خارج نشین بهایی و ضدانقلاب، گفت: این اقدام از نفوذ بالاتر است.

سید صادق طباطبایی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص دستاوردهای برجام، اظهار کرد: آنچه در رابطه با برجام باید در نظر گرفت چند نکته است، مسئله اول این است که برجام مسئله هسته‌ای را که بهانه اقناع کننده‌ای برای اجماع افکار عمومی علیه ما بود، از روی میز خارج کرد.

وی افزود: ثانیاً باید توجه داشت که برجام نوعی داد و ستد با دشمن است، دشمن در حین معامله هم دشمن است و تا جایی که لطمه نبیند کارشکنی می‌کند، بنابراین دشمن اجازه نخواهد داد این فرایند بر کام ما خوش بیاید.

منتخب مردم اردستان در مجلس شورای اسلام در ادامه تصریح کرد: با توجه به این موارد، دولت و ملت در رفتار و گفتار باید به‌گونه‌ای باشند که در برابر دشمن واحد بیشترین استفاده را ببریم و به اصطلاح نباید آب به اسباب دشمن بریزیم.

طباطبایی‌نژاد با تأکید بر اینکه نباید دستاوردهای برجام را بزرگنمایی کرد تا برای دولت هزینه ایجاد کند، بیان داشت: همچنین نباید دستاورد برجام را در مسائل اقتصادی منحصر کرد و آن را کوچک شمرد.

وی با اشاره به اینکه برجام به‌عنوان یک فرایند اقتصادی هنوز اثر محسوسی نداشته است، افزود: می‌توان گفت از نظر سیاسی یکی از پرونده‌های پیچیده امنیتی بین‌المللی کشور ایران را که همان پرونده هسته‌ای است، مختومه شده است.

منتخب مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در رابطه رسانه‌ای شدن خبری مبنی بر دیدار برخی با عناصر خارج نشین بهایی و ضدانقلاب، اظهار کرد: اگر چنین ملاقاتی انجام شده و عکس‌های منتشر شده واقعیت داشته باشد که دارد، بسیار کار ناروا و نابجایی انجام داده و هم از حیث اجتماعی و هم از حیث مذهبی مرتکب خلاف شده است و این اقدام از نفوذ بالاتر است.


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4598 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1015
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات