مطهری: احمدی نژاد ابتدا باید محاکمه شود، بعد به عنوان نامزد انتخابات خود را معرفی نماید.
28 آوریل 2016
ساعت انتشار مطلب : 14:34 | Print This Post Print This Post
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور مجدد محمود احمدی نژاد در عرصه سیاسی و انتخابات ریاست جمهوری گفت: احمدی نژاد ابتدا باید محاکمه شود، بعد به عنوان نامزد انتخابات خود را معرفی نماید.

به گزارش ایرنا، علی مطهری عصر روز دوشنبه در حاشیه نشست سالانه انجمن اسلامی آرمان دانشجویان دانشگاه علم و صنعت که در آستانه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری برگزار شد افزود: ایشان ابتدا باید در خصوص اقدامات دوران هشت ساله ریاست جمهوری خود در دادگاه حضور یافته و پس از آن خود را نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده کند.

وی تصریح کرد: با توجه به عملکرد احمدی نژاد در طول ریاست جمهوری اش دیگر رایی نزد مردم نخواهد داشت.

نشست سالانه انجمن اسلامی آرمان دانشجویان علم و صنعت عصر امروز و در آستانه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری با حضور جمعی از دانشجویان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.

پیش از آغاز سخنان علی مطهری دو تن از اعضای انجمن درباره نحوه شکل گیری انجمن و مطالبات دانشجویی از جمله فضای خفقان بجا مانده از دولت قبل در دانشگاه و محبوس بودن تعدادی از فعالان دانشجویی در زندان اوین مطالبی بیان داشتند.

عضو هیات رئیسه انجمن در خصوص مطالبات دانشجویی گفت: ما را چه شده است که با گذشت ۳۷ سال انقلاب هنوز به دنبال استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی هستیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از مسئولان کسی به اندازه استاد مطهری در خصوص آزادی و آزادی بیان سخنرانی نکرده است.

مطهری درباره طرح نیروی انتظامی با عنوان ‘گشت نامحسوس’ نیز گفت: من از جزئیات آن مطلع نیستم و قرار است در جلسه ای با مسئولان نیروی انتظامی نظرات آنان را بشنوم.

اصرار حضار و فریاد آنان درباره دانستن نظر شخصی علی مطهری دراین خصوص نیز بی نتیجه ماند.

مطهری گفت: هنوز اطلاعی از ماهیت این طرح ندارم و در روزنامه های مطالبی به چاپ می رسد که مسئولان نیروی انتظامی در واکنش به آن می گویند اینگونه نیست
منبع: فرارو


نظرات کاربران :

ارسال یک پاسخ

معادله امنیتی *

اطلاعات مطلب
  • ارسال كننده : tahlil با 4743 مطلب ارسالي
  • كد مطلب : 1001
  • تعداد ديدگاه هاي به ثبت رسيده : ۰ ديدگاه
آخرین اخبار
تبليغات